Hakkımızda

1999 Yılından bu yıla kadar durmadan devam eden teknoloji satışları ve her soruna çözüm bulmaya çalışan tecrübemiz ile siz değerli müşlerilerimize destek vermekten gurur duyuyoruz.
Firmamız bireysel olarak başlayıp kurumsallaşma aşamasına kadar yanımızda olan ve bize yardım eden tüm dostlarımıza çok çok teşekkür ederiz.
Dünya da teknolojiyi yakından takip ederek ve güncel bir şekilde Türkiye de ki tüm Bireysel ve Kurumsal kişilere en uygun fiyatlı en kaliteli hizmeti sunmaktan gurur duyarız.
İşimizi Profesyonel bir şekilde yapıp müşterilerimizi memnun etmek en büyük temennimizdir.
Bizi tercih ettiğiniz için teşekkür ederiz.

service-03-e1549313808301
Hallederiz Kardeş Bilgisayar Servisi
Laptop Tamir Hizmeti

Hallederiz Kardeş Youtube Kanalı Hizmetlerine Devam Ediyor

Youtube sosyal medya platformunun son yıllarda izlenme yoğunluğunun artmasına paralel olarak birçok kategoride ve konuda aradığımız bilgileri bu platform üzerinden yayınlanan videolar ile edinebiliyoruz. Aynı şekilde bilgisayarlarımızda oluşan ısınma, kapanma, yavaşlama ve aklınıza gelebilecek diğer birçok problemle nasıl başa çıkabileceğimizi bizlere öğreten Hallederiz Kardeş isimli youtube kanalı ile hem bilgilerinize bilgi katacak hem de karşılaşmış olduğunuz ufak tefek sorunlarda servis çağırmanıza gerek kalmayacak. Kendi sorunlarınızı kendiniz hızlı ve hiçbir ücret ödeme zorunluluğunuz olmadan çözebileceksiniz. Siz de youtube videolu bilgisayar servisi ile problemlerinizi hızlı bir şekilde çözüme ulaştırın.

Youtube Videolu Bilgisayar Hizmeti ve Notebook Servisi

Günümüzde yoğun bir şekilde kullanmış olduğumuz bilgisayar ve mobil cihazlar kullanım oranlarına ve malzeme kaliteleri bağlı olarak çeşitli durumlarda arızalar çıkarabilmektedir. Bu arızalardan en önemlilerinden biri aşırı ısınma problemine bağlı olarak laptopların batarya ömürlerinin bitmesi ve en tehlikeli durum ise batarya patlamalarıdır. Peki, bilgisayarlarınızın ya da telefon tablet gibi akıllı mobil cihazlarınızın ısınma, yavaşlama ve en uç örnek olarak gösterebileceğimiz patlama gibi olaylarla karşı karşıya kalmaması için alabileceğiniz önlemleri biliyor musunuz? Bu konuda uzun yıllardır mobil bilgisayar teknik hizmeti veren ve youtube sosyal video paylaşma platformu üzerinden de uzaktan destek veren ekip ile tanışmanızın vakti geldi.