Bilgisayar Tamiri

 

Bilgisayar Tamiri:

 Bilgisayarınızda yaşamış olduğunuz tüm donanımsal ve sistemsel problemler için sizlere sunmuş olduğum profesyonel çözümler ile kısa sürede sonuca ulaşarak alanında tecrübeli ve bilgili personel kadromuz ile birlikte bilgisayarhizmeti.com  olarak Bilgisayar Tamiri hizmeti sunuyoruz. Tam anlamıyla müşteri memnuniyetinin sağlanabilmesi için gerekli alt yapıyı oluşturmuş bir vaziyette sağladığımız hizmetimizde başta istanbulda yerinde servis olmak üzere tüm Türkiye’ye Kargo vasıtasıyla hizmet vererek Bilgisayarınızda yaşamış olduğunuz sorun ne olursa olsun çözüm üretiyor ve adresinize gönderiyoruz.

Alanında uzman ekip arkadaşlarımız ile birlikte İstanbul Bilgisayar Tamiri ihtiyacınızı en hızlı şekilde karşılıyor ve arızanın çözümü için gerek teknik Tamirimizde gerekse yerinde Bilgisayar tamiri hizmetimizle yardımcı oluyoruz. Uzman kadromuz yaşanan problemin ne olduğu konusunda sizinle görüşerek bir ön bilgi almanın ardından gerekli sorunun kaynağının tespiti için hızlı bir ön inceleme ve ardından detaylı bir inceleme gerçekleştirerek çözüme yönelik çalışmalara vakit kaybetmeden başlıyor ve cihazınızı sorunsuz bir şekilde size teslim ediyor.

 
 
Bilgisauar Tamiri
                       Bilgisayar Tamiri

Bilgisayarınızda yaşamış olduğunuz tüm donanımsal ve sistemsel problemler için sizlere sunmuş olduğum profesyonel çözümler ile kısa sürede sonuca ulaşarak alanında tecrübeli ve bilgili personel kadromuz ile birlikte Bilgisayar tamiri hizmeti sunuyoruz. Tam anlamıyla müşteri memnuniyetinin sağlanabilmesi için gerekli alt yapıyı oluşturmuş bir vaziyette sağladığımız hizmetimizde başta İstanbul’da Bilgisayar tamircisi olarak tüm Türkiye’ye hizmet vererek Bilgisayarınızda yaşamış olduğunuz sorun ne olursa olsun çözüm üretiyoruz.

Profesyonel Bir Bilgisayar Tamiri Nasıl Olmalıdır ?

Profesyonel anlamda sizlere hizmet sunmayı temel amaç edinen kurumumuz sizlere sunmuş olduğu servis imkanında belirli kriterlerin dışına çıkmadan, tamamen müşteri memnuniyetine odaklı bir hizmet anlayışı sürdürmektedir. Bu bağlamda yaşamış olduğunuz sorunlar ile ilgili teknik ekibimiz tarafından;

 • Kesin Çözüm

Servis ekibimiz Bilgisayarınızda yaşanan problem ne olursa olsun bunu dikkatli ve titiz bir çalışma dahilinde araştırarak gerekli incelemelerini tamamlaması ardından sorunun çözümü için gerekli işlemleri uygular. Uygulayacağımız bu işlemler sorunun net tespiti ardından gerçekleştirilerek kesin bir çözüme ulaştırılır. İlgili sorunun çözümü için alternatif müdahale yöntemleri bulunması halinde ekip arkadaşlarımız hangi müdahalenin ilgili cihaz ve sorun üzerinde daha net ve hızlı çözüm oluşturabileceğini kararlaştırarak titiz bir çalışma gerçekleştirir. Uygulanan müdahale ardından sorunun tekrar yaşanmaması için tüm önlemler alınarak cihazınız kısa sürede size teslim edilir.

 • Hızlı Teslimat

Profesyonel ve gerekli alt yapıyı oluşturmuş bir Bilgisayar Tamiri kuşkusuz hızlı teslimat gerçekleştirmelidir. İşletmemiz Bilgisayarlarınızda yaşanan problemin ne olduğunu sizin yönlendirmeleriniz dahilinde hızlı bir şekilde tespit etmekle birlikte standart olarak uyguladığımız bazı testler ile bu duruma farklı bir problemin neden olup olmadığını da araştırarak çok kısa bir süre içerisinde sorunu tespit ederek onarım işlemini gerçekleştirir. İlgili inceleme ve onarım sonrasında cihazınız size en hızlı şekilde ulaştırılarak teslimatı gerçekleştirilir.

 • Profesyonel ve Memnuniyet Odaklı Çalışma

Yaşanmış olan yazılımsal veyahut donanımsal problemin giderilmesi için titiz bir şekilde çalışan ekip arkadaşlarımız aynı zamanda onarım işlemi sonrasında teslimatın gerçekleştirilmesi ardından cihazınızda benzer bir problemin tekrardan meydana gelmesini önleyecek önlemleri alarak bu konuda sizlere bazı uyarı ve bilgilendirmeler yapacaktır. Bir Bilgisayar tamircisi olarak yaşanan sorunun çözümünün yanı sıra müşterinin bu sorunla tekrar karşılaşmaması ve aldığı hizmetten tam anlamıyla memnun kalmadığı sürece işini profesyonel ve doğru şekilde yapmamış olacaktır. Bu nedenle ekibimiz bu konuya fazlasıyla önem veren bir kadrodan oluşmakla birlikte, her marka ve model cihaz üzerinde birçok defa çalışmış tecrübeli ve eğitimlidir.

Alanında uzman ekip arkadaşlarımız ile birlikte İstanbul Bilgisayar Tamiri ihtiyacınızı en hızlı şekilde karşılıyor ve arızanın çözümü için gerek teknik Tamirimizde gerekse yerinde Bilgisayar tamiri hizmetimizle yardımcı oluyoruz. Uzman kadromuz yaşanan problemin ne olduğu konusunda sizinle görüşerek bir ön bilgi almanın ardından gerekli sorunun kaynağının tespiti için hızlı bir ön inceleme ve ardından detaylı bir inceleme gerçekleştirerek çözüme yönelik çalışmalara vakit kaybetmeden başlıyor ve cihazınızı sorunsuz bir şekilde size teslim ediyor.

Bilgisayar Tamiri Mecidiyeköy
Bilgisayar Tamiri Mecidiyeköy

İstanbul’da Yerinde Bilgisayar Tamiri

İstanbul sınırları içerisinde yer alan müşterilerimiz için sunmuş olduğumuz yerinde Bilgisayar tamiri hizmeti sayesinde siz hiç yorulmadan biz belirtmiş olduğunuz adrese randevu saati içerisinde gelerek gerekli inceleme ve çalışmalarımızı gerçekleştiriyoruz. Zengin hizmet ağımız, tecrübeli ve profesyonel çalışma arkadaşlarımızla ne zaman ihtiyacınız olursa o zaman yardıma hazır bir şekilde bekliyoruz.

İstanbul’da Bilgisayar Tamircisi olarak Toshiba, Asus, Lenova, Casper, HP, Acer, Sony, MSI gibi piyasada yer alan hemen hemen her marka ve model cihaz için servis imkânı sağlıyoruz. Yalnızca Bilgisayar değil aynı zamanda network, sunucu ve notebook gibi sistemlerinizde yaşamış olduğunuz sistemsel ve donanımsal birçok sorunun çözümü için anında müdahale gerçekleştiriyoruz.

İstanbul’da Bilgisayar Tamir Fiyatları

Firmamız müşterilerimizin yaşamış olduğu sorunun çözümüne odaklanarak, yaşanmış olan sorun neticesinde farklı fiyat politikaları izlemektedir. Müşterilerimizin yaşamış oldukları bu talihsiz durumun üzerine birde ekonomik anlamda zora düşmemeleri adına en uygun fiyat politikası ile hizmet sağlıyoruz. Yaşamış olduğunuz sorun hakkında temel detayları bizlerle paylaşmak için bağlantı kurabilir ve kabaca bir fiyat teklifi alabilirsiniz. Bunun yanı sıra İstanbul Bilgisayar tamiri hizmetimiz kapsamında sizlere sağlamış olduğumuz bazı çalışmalar şunlardır;

 • Bilgisayarınızda meydana gelen hemen hemen her arızanın çözümü,
 • Bilgisayarlarınız arasında bir ortak ağ oluşturulması,
 • Şirketiniz bünyesi içerisinde bir Bilgisayar çalışma alanı kurulumu,
 • İhtiyacınız olan yedekleme ünitelerinin belirlenmesi ve yedekleme ile ilgili her türlü çözüm,
 • Notebook’unuzda meydana gelen her türlü arızanın tespit ve onarımı,
 • Bilgisayar, Notebook ve sunucu gibi cihazlarınızın bakım ve temizliği,
 • Cihazınızı sorunsuz bir şekilde kullanabilmeniz adına temiz Windows işletim sistemi ve gerekli Driver kurulumları,
 • Network ağınızda yaşanan problemlerin tespiti ve çözümü,
 • Kurumsal Bilgisayarlarınız düzenli olarak aylık bakım ve onarım çalışmaları.

Macbook Laptop Tamiri

Macbook Laptop Tamiri

Yerinde Notebook-Laptop Tamiri

Günümüzde hayatımızın birçok alanında aktif olarak kullanmakta olduğumuz teknolojilerin başında gelen Bilgisayarlar birçok işimizi kolaylaştırmanın yanı sıra artık insanlara bile ihtiyaç duymadan problemlerimizi çözüme ulaştıran önemli yeniliklerdendir. Sürekli olarak gelişmekte olan ve buna bağlı olarak fiyatları da gitgide düşmekte olan Bilgisayarların kullanım şekillerine ve yoğunluklarına bağlı olarak bazı dönemlerde arıza yapma olasılıkları bulunmaktadır. Bu gibi arıza durumlarında problemlerinizin güvenilir bir şekilde ve seri olarak çözüme ulaştırılması için uzun yıllardır hizmet vermekte olan Bilgisayarhizmeti.com web sitesi üzerinden yavaşlayan ya da bozulan Bilgisayarlarınızın tamiratını alanında uzman deneyimli teknik ekiplere yaptırabilir ve bunun neticesinde sorunsuz bir şekilde Bilgisayarınızı kullanmaya devam edebilirsiniz.

En Çok Arıza Çıkaran Parçalar

Bilgisayarlarımızı bazen uzunca saatler açık konumda tutmakta ve buna bağlı olarak ısınma problemlerinden dolayı Bilgisayarımızda yavaşlama durumu ile karşılaşmaktayız. Bunun en önemli sebeplerinden biri Bilgisayarlarımızın soğutma sisteminin zamanla yıpranmış ya da soğutma sistemi içerisinde önemli bir yer tutan fanların arası tozlarla kaplanmış olabilmektedir. Fan temizliği adı altında yapılan bir işlem ile Bilgisayarınızın görünmeyen kısımlarında birikmiş olan toz ve kirleri bu iş için özel olarak geliştirilmiş teknik ekipmanlarla temizlemekte ve hava akışının çok daha sağlıklı bir şekilde gerçekleşmesini sağlamaktayız. Bu sayede Bilgisayarlarınız artık eskisinden hızlı bir şekilde açılıp kapanacak ve Bilgisayar açıkken yapmış olduğunuz işlemlerdeki hız farkını gözle görülür derecelerde hissedeceksiniz. Bilgisayarda sorun yaratan bir diğer mesele de kötü amaçlı yazılımlar yani virüslerdir. Virüs diye tabir edilen zararlı programlar mail, internet siteleri ya da taşınabilir bellekler aracılığı ile Bilgisayarlara bulaşmakta ve bunun neticesinde Bilgisayarlarımızın işletim sisteminde çökme durumları ile karşılaşılabilmektedir. Bu olumsuz durum ile karşılaştıysanız yine Bilgisayar hizmeti web sitemiz üzerinden bizimle iletişime geçebilir ve format atma işlemlerini ve diğer bakım işlemlerinizi bizlere emanet edebilirsiniz. Firmamızın diğer teknik ekiplerden en önemli farkı youtube üzerinden arızanız ile ilgili yayın hizmeti vermesidir. Örneğin arızanızı tamir ederken video çekilmekte ve bu video hallederiz kardeş youtube kanalı üzerinden yayınlanarak sorununuz ile ilgili bilgi sahibi olmanız amaçlanmaktadır.

 

Mecidiyekoy Laptop Tamiri
Mecidiyekoy Laptop Tamiri

Youtube’da Videolu Bilgisayar ve Notebook Tamiri

Günümüzde yoğun bir şekilde kullanmış olduğumuz Bilgisayar ve mobil cihazlar kullanım oranlarına ve malzeme kaliteleri bağlı olarak çeşitli durumlarda arızalar çıkarabilmektedir. Bu arızalardan en önemlilerinden biri aşırı ısınma problemine bağlı olarak laptopların batarya ömürlerinin bitmesi ve en tehlikeli durum ise batarya patlamalarıdır. Peki, Bilgisayarlarınızın ya da telefon tablet gibi akıllı mobil cihazlarınızın ısınma, yavaşlama ve en uç örnek olarak gösterebileceğimiz patlama gibi olaylarla karşı karşıya kalmaması için alabileceğiniz önlemleri biliyor musunuz? Bu konuda uzun yıllardır mobil Bilgisayar teknik hizmeti veren ve youtube sosyal video paylaşma platformu üzerinden de uzaktan destek veren ekip ile tanışmanızın vakti geldi.

Hallederiz Kardeş Kanalı Hizmetlerine Devam Ediyor

Youtube sosyal medya platformunun son yıllarda izlenme yoğunluğunun artmasına paralel olarak birçok kategoride ve konuda aradığımız bilgileri bu platform üzerinden yayınlanan videolar ile edinebiliyoruz. Aynı şekilde Bilgisayarlarımızda oluşan ısınma, kapanma, yavaşlama ve aklınıza gelebilecek diğer birçok problemle nasıl başa çıkabileceğimizi bizlere öğreten Hallederiz Kardeş isimli youtube kanalı ile hem bilgilerinize bilgi katacak hem de karşılaşmış olduğunuz ufak tefek sorunlarda servis çağırmanıza gerek kalmayacak. Kendi sorunlarınızı kendiniz hızlı ve hiçbir ücret ödeme zorunluluğunuz olmadan çözebileceksiniz. Siz de youtube videolu Bilgisayar Tamiri ile problemlerinizi hızlı bir şekilde çözüme ulaştırın.

Mobil Notebook Tamiri İle Problemleriniz Çözüme Kavuşuyor

Masaüstü ya da dizüstü Bilgisayarınız arızalandıysa ve Bilgisayarınızın başına gelen problemin ne olduğunu çözemiyorsanız mobil notebook tamiri sizlerin imdadına yetişiyor. Karşılaşmış olduğunuz problem ne ise whatsup üzerinden bizlere ulaşabilir ve sorunlarınızın çözümü için destek talebinde bulunabilirsiniz. Grektiği zaman videolu konferans yöntemi ile problemlerinizi çözmek için Bilgisayarınıza uzaktan bağlanıyor ve sorunlarınızı çözüyoruz. Artık Bilgisayar servislerine gidip gereksiz zaman kayıpları yaşamanıza gerek kalmadan karşılaşmış olduğunuz problemleri çözüme ulaştıracak ve bunun karşılığında çok uygun fiyat etiketleri ile karşılaşacaksınız. Artık oldukça uygun fiyatlı, güvenilir ve hızlı mobil notebook tamiri ile dilediğiniz gibi hızlı, akıcı ve güvenilir bir şekilde Bilgisayarlarınızı kullanabileceksiniz.

 

 

İkinci El Oyuncu Bilgisayarı Toplama Hizmeti

Teknolojinin gün geçtikçe geliştiği dünyada ve ülkemizde Bilgisayar sistemleri hayatımızın her alanına girmiş ve insan hayatını son derece kolaylaştırmış durumdadır. Kamu kurum ve kuruluşlarından özel şirketlere kadar çok geniş bir yelpazede kendine kullanım sahası yaratmış olan Bilgisayar ve teknolojileri sayesinde artık gereksiz vakit kayıpları yaşamadan birçok işlemimizi mobil cihazlarımız ve Bilgisayarlarımız üzerinden gerçekleştirebilmekteyiz. Bilgisayarların kullanım alanı eğlence sektörü içerisinde de oldukça geniş kapsamlı bir yer tutmaktadır. Oyun sever kullanıcıların yoğun bir şekilde rağbet gösterdiği bu alanda oyuncu Bilgisayarı satın alma ve toplama gibi konulara gösterilen talep gün geçtikçe artmakta ve bu sektör ciddi anlamda büyüme göstermektedir. Sizin de aklınızda ikinci el oyuncu Bilgisayarı toplama düşüncesi varsa bu alanda öncü olan firma üzerinden Bilgisayar toplama işlemlerini yapmanız, hem satış sonrası destek anlamında hem de güvenilirlik anlamında sizlere artı katkı sağlayacaktır. İkinci el oyuncu Bilgisayarı hizmeti vermekte olan www.Bilgisayarhizmeti.com web sitesi üzerinden istediğiniz donanım seviyelerindeki iç ve dış donanım birimlerini seçebilir ve bu özellikleri beğendiğiniz tasarımdaki bir kasa içerisine toplayabilirsiniz. Bunun yanı sıra monitör anlamında da oldukça önemli bir yer tutan oyun sektöründe bulunan kullanıcılar en az Full HD çözünürlükte ve hatta 2k ve 4k çözünürlüğündeki oyuncu Bilgisayarı monitörlerini tercih etmektedir. İkinci el ya da sıfır oyuncu Bilgisayarı toplarken kasa içerisinde güç sağlayan güç kaynağının watt derecesi de performanslı bir Bilgisayar kullanımı için hayati bir öneme sahiptir.

İkinci El Oyuncu Bilgisayarı Toplarken Neye Dikkat Etmeliyim?

İkinci el donanım parçaları ile oyuncu Bilgisayarı toplamak istiyor ve en son çıkan oyunları bile hiç donma problemi yaşamadan oynamak istiyorsanız küçük detaylara dikkat ederek performanslı bir sistem toplayabilirsiniz. Örneğin; en az 16 GB boyutunda bir ram tercihi yapmalı ve bu ram donanımının frekans değerlerini de olabildiğince yüksek tutmaya gayret göstermelisiniz. Çünkü sadece ram donanımının bellek miktarı değil Mhz cinsinden ölçülen frekans aralıkları da performanslı bir sistem için oldukça önemlidir. Bunun yanında sisteminizde SSD donanımına da yer vermeniz oldukça önemli bir konudur.

İstanbul Yerinde Bilgisayar Tamiri

İstanbul sınırları içerisinde yer alan müşterilerimiz için sunmuş olduğumuz yerinde Bilgisayar Tamiri hizmeti sayesinde siz hiç yorulmadan biz belirtmiş olduğunuz adrese randevu saati içerisinde gelerek gerekli inceleme ve çalışmalarımızı gerçekleştiriyoruz. Zengin hizmet ağımız, tecrübeli ve profesyonel çalışma arkadaşlarımızla ne zaman ihtiyacınız olursa o zaman yardıma hazır bir şekilde bekliyoruz.

Bilgisayar Tamiri hizmetimiz dahilinde Toshiba, Asus, Lenova, Casper, HP, Acer, Sony, MSI,Lenovo, Apple (Macbook,Imac,AirMac)  gibi piyasada yer alan hemen hemen her marka ve model cihaz için servis imkânı sağlıyoruz. Yalnızca Bilgisayar değil aynı zamanda network, sunucu ve notebook gibi sistemlerinizde yaşamış olduğunuz sistemsel ve donanımsal birçok sorunun çözümü için anında müdahale gerçekleştiriyoruz.

İstanbul Bilgisayar Tamiri Fiyatları

Firmamız müşterilerimizin yaşamış olduğu sorunun çözümüne odaklanarak, yaşanmış olan sorun neticesinde farklı fiyat politikaları izlemektedir. Müşterilerimizin yaşamış oldukları bu talihsiz durumun üzerine birde ekonomik anlamda zora düşmemeleri adına en uygun fiyat politikası ile hizmet sağlıyoruz. Yaşamış olduğunuz sorun hakkında temel detayları bizlerle paylaşmak için bağlantı kurabilir ve kabaca bir fiyat teklifi alabilirsiniz. Bunun yanı sıra İstanbul Bilgisayar Tamiri hizmetimiz kapsamında sizlere sağlamış olduğumuz bazı çalışmalar şunlardır;

 • Bilgisayarınızda meydana gelen hemen hemen her arızanın çözümü,
 • Bilgisayarlarınız arasında bir ortak ağ oluşturulması,
 • Şirketiniz bünyesi içerisinde bir Bilgisayar çalışma alanı kurulumu,
 • İhtiyacınız olan yedekleme ünitelerinin belirlenmesi ve yedekleme ile ilgili her türlü çözüm,
 
bilgisayar servisi pc toplama
Bilgisayar Tamiri pc toplama

Profesyonel Bilgisayar Tamiri Nasıl Olmalıdır ?

Profesyonel anlamda sizlere hizmet sunmayı temel amaç edinen kurumumuz sizlere sunmuş olduğu servis imkanında belirli kriterlerin dışına çıkmadan, tamamen müşteri memnuniyetine odaklı bir hizmet anlayışı sürdürmektedir. Bu bağlamda yaşamış olduğunuz sorunlar ile ilgili teknik ekibimiz tarafından;

 • Kesin Çözüm

Bilgisayar Tamiri Bilgisayarınızda yaşanan problem ne olursa olsun bunu dikkatli ve titiz bir çalışma dahilinde araştırarak gerekli incelemelerini tamamlaması ardından sorunun çözümü için gerekli işlemleri uygular. Uygulayacağımız bu işlemler sorunun net tespiti ardından gerçekleştirilerek kesin bir çözüme ulaştırılır. İlgili sorunun çözümü için alternatif müdahale yöntemleri bulunması halinde ekip arkadaşlarımız hangi müdahalenin ilgili cihaz ve sorun üzerinde daha net ve hızlı çözüm oluşturabileceğini kararlaştırarak titiz bir çalışma gerçekleştirir. Uygulanan müdahale ardından sorunun tekrar yaşanmaması için tüm önlemler alınarak cihazınız kısa sürede size teslim edilir.

 • Hızlı Teslimat

Profesyonel ve gerekli alt yapıyı oluşturmuş bir Bilgisayar Tamiri kuşkusuz hızlı teslimat gerçekleştirmelidir. İşletmemiz Bilgisayarlarınızda yaşanan problemin ne olduğunu sizin yönlendirmeleriniz dahilinde hızlı bir şekilde tespit etmekle birlikte standart olarak uyguladığımız bazı testler ile bu duruma farklı bir problemin neden olup olmadığını da araştırarak çok kısa bir süre içerisinde sorunu tespit ederek onarım işlemini gerçekleştirir. İlgili inceleme ve onarım sonrasında cihazınız size en hızlı şekilde ulaştırılarak teslimatı gerçekleştirilir.

 • Profesyonel ve Memnuniyet Odaklı Çalışma

Bilgisayar Tamiri  Yaşanmış olan yazılımsal veyahut donanımsal problemin giderilmesi için titiz bir şekilde çalışan ekip arkadaşlarımız aynı zamanda onarım işlemi sonrasında teslimatın gerçekleştirilmesi ardından cihazınızda benzer bir problemin tekrardan meydana gelmesini önleyecek önlemleri alarak bu konuda sizlere bazı uyarı ve bilgilendirmeler yapacaktır. Bir Bilgisayar Tamiri yaşanan sorunun çözümünün yanı sıra müşterinin bu sorunla tekrar karşılaşmaması ve aldığı hizmetten tam anlamıyla memnun kalmadığı sürece işini profesyonel ve doğru şekilde yapmamış olacaktır. Bu nedenle Bilgisayar Tamiri  bu konuya fazlasıyla önem veren bir kadrodan oluşmakla birlikte, her marka ve model cihaz üzerinde birçok defa çalışmış tecrübeli ve eğitimlidir.

bilgisayar laptop servisi mecidiyekoy
Bilgisayar laptop Tamiri mecidiyekoy

Uzaktan Mobil Bilgisayar Servis Hizmetleri

Bilgisayar onarım ve tamiri alanında uzun yıllardır hizmet veren ve bu sektördeki birçok başarılı çalışmanın altına da imzasını büyük bir gururla atan Bilgisayar Tamiri  web sitesi sayesinde Bilgisayarlarınızda anlık oluşan problemler karşısında uzaktan destek alabilir ve karşılaşmış olduğunuz bu problemin çözümü için destek talebinde bulunabilirsiniz. Bazen oldukça basit sebeplerden dolayı arıza yapan Bilgisayarlarımız yüzünden işlerimiz yarım kalmakta ve bu durum belki de ciddi mali kayıplar yaşamamıza ve gereksiz vakit kaybetmemize sebep olmaktadır. Bu gibi durumlar karşısında hemen Bilgisayar Tamiri   web sayfasına girerek uzaktan Bilgisayar Tamiri hizmeti talebinde bulunarak alanında uzman deneyimli teknik ekipteki arkadaşlara sorununuzun ne olduğunu söyleyebilir ya da bu kişiler uzak masaüstü bağlantı araçlarıyla Bilgisayarınıza erişim sağlayarak probleminizi kısa yoldan çözüme ulaştırabilmektedir. Teknolojinin nimetlerinden sonuna kadar faydalanma misyonuyla hareket eden ve işlerinizi bir hayli kolaylaştıran teknik ekibimiz alanında sağlamış olduğu bu başarıyı gün geçtikçe büyütmekte ve müşteri kitlesini de bir hayli genişletmektedir. Siz de bu konuda bizlere sonuna kadar güvenebilir ve her türlü Bilgisayar, tablet ve mobil taşınabilir cihazlarınızın arıza durumlarıyla ilgili bizlerle iletişime geçebilirsiniz. Piyasaya göre oldukça uygun fiyat avantajları ve hızlı servis anlayışıyla hizmetlerine yıllardan beri devam eden ekibimiz ile artık sorunsuz, hızlı ve güvenli Bilgisayar kullanımı avantajlarını yakalayacaksınız.

Hotel ve Firmalara Bilgisayar Tamiri

Bilgisayar sistemlerini aktif olarak kullanmakta olan hotel ve firmalara Bilgisayar Tamiri anlamında yardımcı olan firmamız www.Bilgisayarhizmeti.com üzerinden her zaman teknik destek alabilir ve Bilgisayar arızalarınızın çözümü için yardım talebinde bulunabilirsiniz. Hotellerin ve Bilgisayar sistemlerini aktif olarak kullanmak olan firmaların Bilgisayar üzerinden gerçekleştirmiş oldukları iş ve işlemler firma ve hotellerin çok büyük maliyetlerlerden ve gereksiz zaman kayıplarından kurtulmalarını sağlamakla birlikte Bilgisayar ve diğer teknolojik sistemler seri bir şekilde işlemlerin gerçekleştirilmesine olanak sağlamaktadır. Böyle bir durumda Bilgisayarların aktif kullanılmasına paralel olarak ortaya çıkan bazı problemlerin çözümü için de destek alabilecekleri firmamız, hem yerinde servis hizmeti hem de uzaktan servis hizmeti gibi çeşitli hizmetlerle uzun süredir müşterilerinin Bilgisayar arıza ve problemlerine alanında uzman deneyimli teknik ekibiyle müdahale etmektedir. Kurumsal ve yerli firmaların destek taleplerini anında gideren firmamız özellikle hotel ve firmalara sağlamış olduğu sürekli hizmet anlayışıyla belirli periyotlarla bu kurumların Bilgisayar sistemlerinin bakım, onarım ve tamiratını en hızlı şekilde en uygun fiyatlar eşliğinde gerçekleştirmektedir.

bilgisayar teknik servisi
Bilgisayar teknik Tamiri

Hangi Durumlarda Bilgisayar Teknik Tamirini Çağırmalıyım?

Hotel ve firma işletmecileri gibi diğer birçok kurumun ihtyiacı olan Bilgisayar teknik desteği ile ilgili yanlış bilinen bazı durumlar vardır. Sadece Bilgisayarlar arıza yaptığında servis çağırılır mantığı aslında çok da doğru bir mantık değildir. Çünkü Bilgisayar sistemleri oldukça hassas elektronik cihazlar olduklarından dolayı bu cihazların belirli periyotlarla bakımlarının yapılması, fan temizliklerinin gerçekleştirilmesi ve yazılım koruma işlemlerinin yapılarak yedek alınması gibi oldukça stratejik olan işlemler iş verimliliği ve vakit kaybını önlemek açısından oldukça önemli bir yere sahiptir. Bu sebepten dolayı Bilgisayarlar arızalanmadan teknik ekibimizle iletişime gerçebilir ve var olan sisteminizin tüm bakım ve tamirat işlemleri için görüşmeler gerçekleştirebilirsiniz. Hayati öneme sahip olan verilerinizin güvenliğini sağlamak açısından bu işlem oldukça önemli bir yere sahiptir. Veri koruma yöntemleri içerisinde yer alan yedekleme sistemlerinin kurulması ve yönetilmesi anlamında da sizlere aktif bir şekilde destek veren ekibimiz hotel ve firma işletmecileri için vazgeçilmez bir konuma gelmiş durumdadır.

 

Youtube Videolu Bilgisayar Hizmeti ve Notebook Tamiri

Günümüzde yoğun bir şekilde kullanmış olduğumuz Bilgisayar ve mobil cihazlar kullanım oranlarına ve malzeme kaliteleri bağlı olarak çeşitli durumlarda arızalar çıkarabilmektedir. Bu arızalardan en önemlilerinden biri aşırı ısınma problemine bağlı olarak laptopların batarya ömürlerinin bitmesi ve en tehlikeli durum ise batarya patlamalarıdır. Peki, Bilgisayarlarınızın ya da telefon tablet gibi akıllı mobil cihazlarınızın ısınma, yavaşlama ve en uç örnek olarak gösterebileceğimiz patlama gibi olaylarla karşı karşıya kalmaması için alabileceğiniz önlemleri biliyor musunuz? Bu konuda uzun yıllardır mobil Bilgisayar teknik hizmeti veren ve youtube sosyal video paylaşma platformu üzerinden de uzaktan destek veren ekip ile tanışmanızın vakti geldi.

Hallederiz Kardeş Youtube Kanalı Hizmetlerine Devam Ediyor

Youtube sosyal medya platformunun son yıllarda izlenme yoğunluğunun artmasına paralel olarak birçok kategoride ve konuda aradığımız bilgileri bu platform üzerinden yayınlanan videolar ile edinebiliyoruz. Aynı şekilde Bilgisayarlarımızda oluşan ısınma, kapanma, yavaşlama ve aklınıza gelebilecek diğer birçok problemle nasıl başa çıkabileceğimizi bizlere öğreten Hallederiz Kardeş isimli youtube kanalı ile hem bilgilerinize bilgi katacak hem de karşılaşmış olduğunuz ufak tefek sorunlarda servis çağırmanıza gerek kalmayacak. Kendi sorunlarınızı kendiniz hızlı ve hiçbir ücret ödeme zorunluluğunuz olmadan çözebileceksiniz. Siz de youtube videolu Bilgisayar Tamiri ile problemlerinizi hızlı bir şekilde çözüme ulaştırın.

Mobil Notebook Tamiri İle Problemleriniz Çözüme Kavuşuyor

Masaüstü ya da dizüstü Bilgisayarınız arızalandıysa ve Bilgisayarınızın başına gelen problemin ne olduğunu çözemiyorsanız mobil notebook Tamiri sizlerin imdadına yetişiyor. Karşılaşmış olduğunuz problem ne ise whatsup üzerinden bizlere ulaşabilir ve sorunlarınızın çözümü için destek talebinde bulunabilirsiniz. Grektiği zaman videolu konferans yöntemi ile problemlerinizi çözmek için Bilgisayarınıza uzaktan bağlanıyor ve sorunlarınızı çözüyoruz. Artık Bilgisayar servislerine gidip gereksiz zaman kayıpları yaşamanıza gerek kalmadan karşılaşmış olduğunuz problemleri çözüme ulaştıracak ve bunun karşılığında çok uygun fiyat etiketleri ile karşılaşacaksınız. Artık oldukça uygun fiyatlı, güvenilir ve hızlı mobil notebook Tamiri ile dilediğiniz gibi hızlı, akıcı ve güvenilir bir şekilde Bilgisayarlarınızı kullanabileceksiniz.

Bilgisayarınıza bulaşmış bir virüs bütün işlemlerinizi aksatmakla birlikte ticari anlamda gerçekleştireceğiniz bankacılık vb. tüm işlemlerinizi risk altına alacaktır. İşletmemiz tarafından sunulan Bilgisayar güvenlik hizmetleri çerçevesinde dünya standartlarında ekonomik çözümler üretilerek siz ve şirketinizin güvenliğini en üst düzeye çıkarıyoruz. Günümüzde sıkça karşılaşılan siber hırsızlık ve saldırılan önlenebilmesi adına sunacağımız profesyonel yerinde ve uzaktan güvenlik hizmetlerimiz ile birlikte cihazınızı korsan kullanıcılara karşı koruma altına alıyor ve veri hırsızlığı riskini minimum seviyeye indirgiyoruz.

Bilgisayar Güvenlik Hizmetleri ve Bilgisayar Tamiri

Cihazınıza halihazırda bulaşmış bir virüs Bilgisayarınızın neredeyse kullanılamaz hale gelmesine neden olabileceği gibi aynı zamanda tüm işlemlerinizi kayıt altına alarak korsan yazılımcılara ileterek tüm finansal ve bankacılık işlemleriniz ve hesap bilgilerinizin karşı tarafa iletilmesini sağlayabilmektedir. Bu gibi bir durumla karşı karşıya kalmamak için önceden önlem alınmalıdır. Şirketiniz ve kişisel Bilgisayarlarınız için sağlamış olduğumuz Bilgisayar güvenlik hizmetleri çerçevesinde uzman ekip arkadaşlarımız veri hırsızlığı riskinin minimum seviyeye indirgenmesi adına gerekli yazılımsal önlemleri alarak sizlere yardımcı olacaktır.

Bunun yanı sıra halihazırda virüs bulaşmış Bilgisayarlarınızın temizlenmesi ve ilgili virüsler nedeniyle arıza vermiş olan donanım ve yazılımınızın onarımı için Bilgisayar Tamiri hizmeti sağlamaktadır. Tüm bu işlemleri sizin eviniz ya da ofisinizde bulunduğunuz saatler içerisinde yerinde Bilgisayar Tamiri hizmetimiz dahilinde gerçekleştirebilmekle birlikte teknik servis adresimizde de çalışma sağlayabilmekteyiz.

İşletmemiz Bilgisayarınıza bulaşmış olan virüslerin temizlenmesi için mümkün olan en güvenli yöntemleri kullanıyor ve veri kaybı riskinin minimum mümkünse kayıpsız bir şekilde gerçekleştirilmesini sağlıyor. Bu konuda dünyanın önde gelen Antivirüs ve güvenlik çözümleri ile ortak bir çalışma gerçekleştirerek Bilgisayarınıza yerleşmiş virüsleri tespit ederek işletim sisteminize zarar vermemiş olmaları halinde neredeyse veri kaybı yaşanmadan temizleme çalışmasını sonuçlandırıyor. İlgili zararlı yazılımların işletim sisteminize bulaşmış olması halinde kişisel veri ve dosyalarınız harici disklerde yedeklenerek hard diskinizde geniş çaplı bir temizleme yapılıyor ve güncel ya da talep ettiğiniz işletim sistemi kurularak kişisel veri ve dosyalarınızla birlikte tekrardan teslimat gerçekleştiriliyor. İstanbul Bilgisayar Tamiri ve Bilgisayar güvenlik hizmetleri konusunda tüm merak ettikleriniz, servis ve onarım ihtiyaçlarınız için bizimle bağlantı kurabilirsiniz.

pc tamircileri bilgisayar tamircisi bilgisayar teknik Tamir bilgisayar teknik Tamiri bilgisayar Tamiri bilgisayar Tamir bilgisayar tamiri bilgisayar tamircileri bilgisayar Tamirleri Casper Tamiri IBM Tamiri Exper Tamiri Fujitsu Siemens Tamiri Crea Tamiri civarında bilgisayarcılar civarında evlere bilgisayar Tamiri HP Tamiri Compaq Tamiri Toshiba Tamiri Sony Vaio Tamiri Acer Tamiri modem tamir ttnet Tamiri internet arıza tamiri bilgisayar tamir Profesyonel bilgisayar Tamiri Compaq bilgisayar Tamiri Toshiba bilgisayar Tamiri Sony Vaio bilgisayar Tamiri Acer bilgisayar Tamiri Benq Tamiri Lenovo Tamiri Packart Bell Tamiri Pro 2000 Laptop Tamiri  bilgisayar tamircileri Laptop tamiri Compaq yetkili Tamirci Toshiba yetkili Tamirci Sony Vaio yetkili Tamirci Acer laptop yetkili Tamirci HP laptop yetkili Tamirci crea laptop yetkili Tamirci ibm yetkili Tamirci asus yetkili Tamirci exper yetkili Tamirci Lenovo laptop yetkili Tamirci datron yetkili Tamiri Packart Bell yetkili Tamiri Pro 2000 yetkili Tamiri escort laptop Tamiri Pc Tamiri Pc Tamir merkezi Pc tamir pc tamircisi Pc teknik tamir dell laptop tamiri aidata laptop tamiri daki Bilgisayar Firmaları datron laptop Tamiri HP bilgisayar Tamiri istanbul bilgisayar tamircisi civarında bilgisayar teknik Tamirleri Lenovo Tamiri

Hayat Paylaşınca Güzel ;)