Yerinde Bilgisayar Servisi 7/24

Yerinde Bilgisayar Servisi 7/24

 

Bilgisayarların günümüzde neredeyse kullanılmadığı hiçbir alan yok. En basit işlerimizden en komplke işlerimize kadar her yerde bilgisayarlardan yardım almaktayız. Bu kadar hayatımız ile entegre olmuş bir cihazın sağlıklı çalışmasıda tabii ki çok önem taşımaktadır. Bizlerde bunun önemini çok iyi bildiğimizden dolayı yerinde bilgisayar servisi 7/24 demeden vermekteyiz. Bu şekilde gece gündüz demeden ne zaman bir probleminiz olsa öncelikle telefonda teknik servis elemanlarımız sizlere yardımcı olmaya çalışmaktadır. Onun sonrasında ise eğer sorun telefonda halledilemeyecek ölçüde ise İstanbul içinde istediğiniz bölgeye uzman ekip transferi yaparak probleminiz çözümlenmektedir. Bu şekilde işlerinize aynı hızla devam edebileceksiniz. Şimdi bir çok kişinin gece yarısı kimin bir bilgisayarcıya ihtiyacı olur dediğinizi duyar gibiyiz. yerinde bilgisayar servisi 7/24 İstanbul’da bir çok uluslararası firma bulunmaktadır, aynı zamanda hastaneler, benzin istasyonları gibi 7/24 hizmet veren bir çok kuruluş vardır. Bu sebeple gecede olsa çok acil müdahale edilmesi gereken bilgisayar veya server sistemleri olabilmektedir. Bunun için her zaman ekip, ekipman ve yedek parçaları ile hazır olan mobil ekibimiz herhangi bir olası durum karşısında çok hızlı bir şekilde olaya müdahale ederek sorununuzu çözümlemektedir.

 

7/24 yerinde bilgisayar servisi vermek tabii ki bir çok firmanın gerekli alt yapıya sahip olamadıkları için kolay kolay verebilecekleri bir hizmet değildir. Biz her işimizi müşterilerimize katma değer yaratabilmek ve kendilerini özel hissettirebilmek adına vermekteyiz. Bu sayede müşterilerimiz ile uzun soluklu bir iş ortağı olarak hareket etmekteyiz. Aynı zamanda periyodik bakım hizmetide verdiğimizi iletmek isteriz. Müşterilerimizin ihtiyacı doğrultusunda periyodik zaman aralıkları ile müşterilerimizi ziyaret etmekte ve bununla birlikte ekstra her durumlarında acil hizmet sunmaktayız. Zaten düzenli olarak bakım yapılan sistemlerde sürpriz sorunların çıkmak olasılığı oldukça düşük olmaktadır. Bilgisayara gerek yazılım gerekse donanımsal anlamda gözden geçirilmektedir. Aynı zamanda ihtiyaç görüldüğü taktirde bilgisayarlara upgrade işlemide yapılmaktadır. Bu sayede bilgisayarlarınızı uzun yıllar sağlıklı bir şekilde kullanabileceksiniz. Özellikle büyük şirketlerde yeni bir bilgisayar alt sistemi oldukça pahalı bir yatırım gerektirir bu yüzden bu tarz bakım hizmetleri ile uzun yıllar aynı bilgisayarlar ile işlerini görmeye devam etmektedirler. Periyodik bilgisayar servisi hizmetlerimiz esnasında en çok karşılaştığımız problemlerden birisi yazılımsal veya virüs problemleri olmaktadır. Özellikle virüs yazılımlarına oldukça dikkat etmeniz gerekmektedir. Virüs’ün ne olduğunu zaten hepinizin bildiğini varsayıyoruz ama yinede belki aranızda bilmeyenler olabilir diye açıklamak istiyoruz. Virüs, sizin bilgisayarınıza haliyle sizlere zarar vermek amacıyla yazılmış özel yazılımlardır. yerinde bilgisayar servisi 7/24 Bu yazılım bilgisayarınıza farklı yollarla girip sisteminize bulaşmış olabilir. Bazen size gönderilen bir mail üzerinden bulaşabileceği gibi bazende ufak bir USB bellek ilede sisteminize girilebilir.  Bu sebeple özellikle son yıllarda sık sık gördüğümüz maille gelen saldırılara karşı uyanık olmanızda fayda vardır. Virüs girince bilgisayarınıza neler yapabilir isterseniz birazda bundan bahsedelim. Eğer bir virüs bilgisayaraınıza girdiyse tüm gizli olan olmayan dosyalarınıza, belgelerinize ve fotoğraflarınıza ulaşım imkanı sağlayabilir. yerinde bilgisayar servisi 7/24 Aynı zamanda eğer bilgisayarınızda bir kamera varsa anlık görüntü ve ses bağlantısı yaparak bulunmuş olduğunuz ortamı gözlemleyebilirler. Hatta internet bankacılığı ile işlem yapıyorsanız sizleri hackleyerek dolandırabilirlerde. Gördüğünüz gibi virüs deyip geçmemeniz gerekmektedir. Her zaman için mevcut virüs koruma programınızın güncel olup olmadığını kontrol etmenizde fayda vardır. Bu ve bunun gibi bir çok problemden dolayı bilgisayarınız ve sisteminiz ile ilgili problem yaşayabilirsiniz. Artık bunlardan çekinmenize gerek yok. Bizler 7/24 arayarak hizmet alabilirsiniz.

 

Peki 7/24 bilgisayar servisi hizmetini sadece kurumlar ve şirketler mi almaktadır, tabii ki hayır. Bir öğrenci olduğunuzu düşünün bir tezinizi vermek istiyorsunuz ve zamanla yarışıyorsunuz. Bir çok öğrencinin yaptığı gibi gece bilgisayarınızda çalışırken bir den bilgisayarınızın arız yaptığını düşünün ve sabah yetiştirmeniz gereken bir tez olduğunu düşünün. Gecenin bir yarısında yapabileceğiniz en doğru hareket hiç vakit kaybetmeden bizleri aramak olmalıdır. Bu sayede ekibimiz kısa bir süre içinde gelerek sıkıntınızı çözecektir. Dediğimiz gibi biz hizmetlerimizi müşterilerimize sunarken herkese aynı eşitlikte davranmaktayız. Önem sırasına ve aciliyetine göre ekiplerimizi yönlendirerek minumum zamanda maksimum verimi sağlamaya çalışmaktayız.

 

Firmamız 7/24 bilgisayara servisi olmanın yanı sıra bilgisayar ve bilgisayar bileşenlerininde satışını yapmakta olduğunu bildirmemizde fayda vardır. Bazen müşterilerimize sürekli servis ve onarım işlerinden bahsettiğimiz için bizleri sadece servis olarak görmekteler aslında servis kadar güçlü birde satış ekibimiz bulunmaktadır. İhtiyacınız olabilecek tüm bilgisayar sistemlerine firmamız üzerinden uygun fiyatlarla sahip olabilirsiniz. Çok uzun yıllardan bu yana bu sektörde hizmet verdiğimizden dolayı sizler için en uygun sistemlerin tespitini yaparak sizlere uygun butik çözümler sunabiliriz. Bu sayede bilgisayar anlamında en doğru yatırımı yapmış olursunuz. Sadece bilgisayar değil bilgisayar çevre ürünlerinin tümünüde stoklarımızda rahatlıkla bulabilirsiniz. Uluslararası firmaların yasal garantileri ile satmış olduğumuz ürünlerle ilgili yaşayabileceğiniz her türlü problemde bizlere rahatlıkla ulaşabilirsiniz. Garanti kapsamında kullanıcı hatası olmayan tüm parçalarda değişim, yerine başka ürün temini sağlanabilmektedir. Ayrıca garanti kapsamı dışındaysa ürününüz yine sizlere elimizden geldiğince yardımcı olmaya çalışmaktayız.

 

Bunun yanı sıra firmamızda ikinci el bilgisayarlarınızı değerinde değerlendirebilirsiniz veya ikinci el bir bilgisayar ihtiyacınız var ise bir çok farklı modelde ikinci el notebook veya bilgisayarı stoklarımızda görebilirsiniz. yerinde bilgisayar servisi 7/24 Gördüğünüz üzere sadece bir bilgisayar servisi değil bilgisayar anlamında aklınıza gelebilecek tüm konularda sizlere profesyonel çözümler sunabilmekteyiz. Mecidiyeköy bilgisayar servisi olarak zaten bir çok müşterimizi bizleri yakından tanımaktadır. Diğer tüm müşterilerimizede kapımız sonuna kadar açıktır. Bizden hizmet alın veya almayın her türlü sorununuzda sizden biriymişiz gibi bize danışabilirsiniz. Bizimde istediğimiz aslında tam anlamı ile budur. Bizleri sizden birisi olarak görebilmenizdir çünkü bizlerde her müşterimize bu gözle bakarak yardımcı olmaya çalışmaktayız. Bugün kü başarımızıda müşterilerimizle geliştirdiğimiz bu samimiyete borçluyuz. Biz her zaman müşterimizin yanımızda rahat olmasından yanayız. yerinde bilgisayar servisi 7/24 Evet teknoloji çok karmaşık yapıya sahip olabilir ama zaten bizim işimiz bu. Sizlere karmaşık gelen bu yapıyı sizlerin anlayacağınız seviyeye indirgeyerek bu teknolojiden maksimum seviyeyi almanızı sağlamaktır. Bu sebeple 7/24 tüm sorunlarınızda bizleri arayarak çok rahat bir şekilde bilgisayar servisi isteyebilirsiniz. Bizleri tercih eden tüm müşterilerimize teşekkür etmek isteriz. yerinde bilgisayar servisi 7/24 Bugünkü başarımızı sizlere borçlu olduğumuz kıvançla söyleyebiliriz. Bu memnuniyetiniz ve tercihiniz bize sürekli olarak güç vermekte bu anlamda sürekli olarak hizmet konusunda kendimiz ile yarışarak vermiş olduğumuz kaliteyi arttırmaktayız.

Hayat Paylaşınca Güzel ;)