Uzaktan Yardım Hizmeti Nedir ? Uzaktan Yardım Hizmeti Nedir ?

Uzaktan Yardım Hizmeti Nedir ?

Uzaktan Yardım Hizmeti Nedir ?

Uzaktan yardım hizmeti müşterimiz şirketimize gelmeden ya da eve servis çağırmadan çok daha uygun bütçe ile bilgisayar sorununu çözebileceği anlama gelir. Tabi her zaman uzaktan yardım ile tüm problemlerin giderilemeyeceği yerinde servis harici bile bilgisayarın teknik servis’e gelmesi gerektiği gerçeğini de unutmamamız gerekmektedir.

Program yüklenmiyor ise yada yazıcı tanıtılması vs gerekiyor ise bunları uzaktan yardım bağlantı hizmeti isteyerek çok daha kısa sürede çözüp çok daha eknomik şekilde sorununuzu giderebilirsiniz.

Uzaktan yardım için lütfen aşağıda ki link’e tıklayıp dünya çapında evrensel olarak kullanılan programı indirip bize bağlanabilmemiz için gerekli olan numaraları verebilirsiniz.

TeamViewer

Uzaktan Yardım ile Hızlı Sorun Analizi.

Bilgisayarınızda ister donanım ister yazılım sorunu olsun bize yalnızca sorundan bahsetmeniz ve uzaktan bilgisayar bağlantısı kurmamıza yardımcı olarak sorun analizini gerçekleştirebilirsiniz.

Ya da sorun olsun ya da olmasın bilgisayarınızı değiştirmek istiyorsunuz diyelim fakat buna değebilecek olduğunu bilmiyorsunuz ya da hızlandırmak istiyorsunuz işte tam bu arada Bilgisayar Hizmeti ve Servisi desteğimiz devreye giriyor. Merak etmeyin en kısa sürede direk nokta atışı yaparak size yardımcı olabilecek şekilde bir sunum ile çözüm önerimiz olacaktır.

Uzaktan Yardım Bağlantısı Ne kadar Güvenilir ?

Herkesin tereddüt ile yaklacağı sorular dan biridir Uzaktan Yardım Bağlantısı Ne kadar Güvenilir ?

Ve kişi bu soruyu sormakta ya da düşünmekte çok haklıdır fakat kullanmış olduğumuz TeamViewer

Adlı program ile biz bağlandığımız da bizim ne yaptığımızı görerek size çözümü görsel anlatımlı şekilde sunarak bu düşünceden kurtulabilirsiniz.

Tanımadığınız ve en ufak şekilde güvenmediğiniz kişilere lütfen bu bağlantı bilgilerini paylaşmayınız.

Hayat Paylaşınca Güzel ;)


Bir cevap yazın