Şişli Bilgisayar Hizmeti Bilgisayar

Şişli Bilgisayar Hizmeti
Şişli'de Bilgisayar Servis Hizmeti

Şişli Bilgisayar Hizmeti Bilgisayar Yazısı Geniş Bilgi:

Şişli semtinde en kaliteli bilgisayar servis hizmetini vermekten gurur duyuyoruz..
Pazar günleride Bilgisayar Hizmeti vermekteyiz. O halde fazla düşünmenize gerek yok hemen
(0538) 416 09 18 numaralı telefonu tuşlayarak bilgisayar teknik servis hizmeti veren ekibimizden destek talep edebilirisiniz.

 

Alanında uzman ekip arkadaşlarımız ile birlikte Şişli Bilgisayar Servis Hizmeti ihtiyacınızı en hızlı şekilde karşılıyor ve arızanın çözümü için gerek teknik servisimizde gerekse yerinde bilgisayar tamiri hizmetimizle yardımcı oluyoruz. Uzman kadromuz yaşanan problemin ne olduğu konusunda sizinle görüşerek bir ön bilgi almanın ardından gerekli sorunun kaynağının tespiti için hızlı bir ön inceleme ve ardından detaylı bir inceleme gerçekleştirerek çözüme yönelik çalışmalara vakit kaybetmeden başlıyor ve cihazınızı sorunsuz bir şekilde size teslim ediyor.

İstanbul Yerinde Bilgisayar Servisi

İstanbul sınırları içerisinde yer alan müşterilerimiz için sunmuş olduğumuz yerinde bilgisayar servisi hizmeti sayesinde siz hiç yorulmadan biz belirtmiş olduğunuz adrese randevu saati içerisinde gelerek gerekli inceleme ve çalışmalarımızı gerçekleştiriyoruz. Zengin hizmet ağımız, tecrübeli ve profesyonel çalışma arkadaşlarımızla ne zaman ihtiyacınız olursa o zaman yardıma hazır bir şekilde bekliyoruz.

Şişli Bilgisayar Servis Hizmeti hizmetimiz dahilinde Toshiba, Asus, Lenova, Casper, HP, Acer, Sony, MSI gibi piyasada yer alan hemen hemen her marka ve model cihaz için servis imkânı sağlıyoruz. Yalnızca bilgisayar değil aynı zamanda network, sunucu ve notebook gibi sistemlerinizde yaşamış olduğunuz sistemsel ve donanımsal birçok sorunun çözümü için anında müdahale gerçekleştiriyoruz.

Şişli Bilgisayar Servis Hizmeti Fiyatları

Kurumsal Bilgisayar Hizmeti veren Firmamız müşterilerimizin yaşamış olduğu sorunun çözümüne odaklanarak, yaşanmış olan sorun neticesinde farklı fiyat politikaları izlemektedir. Müşterilerimizin yaşamış oldukları bu talihsiz durumun üzerine birde ekonomik anlamda zora düşmemeleri adına en uygun fiyat politikası ile hizmet sağlıyoruz. Yaşamış olduğunuz sorun hakkında temel detayları bizlerle paylaşmak için bağlantı kurabilir ve kabaca bir fiyat teklifi alabilirsiniz. Bunun yanı sıra Şişli Bilgisayar Servis Hizmeti hizmetimiz kapsamında sizlere sağlamış olduğumuz bazı çalışmalar şunlardır;

 

Mobil Bilgisayar Hizmeti ve Notebook Tamir Servisi ( Motor ve Araba ile yerinde hizmet )

Bilgisayar arızalarında karşılaşmış olduğumuz birçok yöntem ve teknikle tamirat aşamalarını sürekli olarak geliştirmekte olan ekibimiz artık yerinde bilgisayar hizmeti vermekte olup gereksiz vakit kayıpları yaşamanızın da önüne geçmektedir. Eski zamanlarda bilgisayarlarınız arıza yaptığında ve teknik arızalara müdahale edemediğiniz durumlarda bilgisayarlarınızı en yakın tamirciye götürmekte ve bu durum gereksiz vakit kayıpları yaşamanıza ve gereksiz bütçe ayırmanıza neden olmaktaydı. Ancak günümüzde bilgisayarhizmeti.com web sitemiz üzerinden arızanızla ilgili kayıt oluşturabilir ve bu kayıtta yerinde servis hizmeti almak istediğinizi belirtebilirsiniz. Motor ya da özel araçlarımızla bulunduğunuz ikamete geliyor ve bilgisayarınızda oluşan problemleri çok kısa süreler içerisinde ve cazip fiyat avantajlarıyla çözüme kavuşturuyoruz. Bilgisayarların genellikle en çok çıkardıkları problemlerin başında kasma diye tabir edilen yavaşlama ve donma problemleri gelmektedir. Zaman içerisinde kullanım ömrü uzayan bilgisayarlar bazı ağır program ve dosyalarla çalışırken kasma yapmakta olup bu durum iş veriminizi düşürmenize sebep olmaktadır.

 

  • Bilgisayarınızda meydana gelen hemen hemen her arızanın çözümü,
  • Bilgisayarlarınız arasında bir ortak ağ oluşturulması,
  • Şirketiniz bünyesi içerisinde bir bilgisayar çalışma alanı kurulumu,
  • İhtiyacınız olan yedekleme ünitelerinin belirlenmesi ve yedekleme ile ilgili her türlü çözüm,
  • Notebook’unuzda meydana gelen her türlü arızanın tespit ve onarımı,
  • Bilgisayar, Notebook ve sunucu gibi cihazlarınızın bakım ve temizliği,
  • Cihazınızı sorunsuz bir şekilde kullanabilmeniz adına temiz Windows işletim sistemi ve gerekli Driver kurulumları,
  • Network ağınızda yaşanan problemlerin tespiti ve çözümü,
  • Kurumsal bilgisayarlarınız düzenli olarak aylık bakım ve onarım çalışmaları.

 

 

Hayat Paylaşınca Güzel ;)