Şile Karakiraz Mahallesi Bilgisayar Tamiri Ve Servisi

Şile Pc ve Laptop Tamircisi
Şile Pc ve Laptop Tamircisi

Şile Karakiraz Mahallesi Bilgisayar Tamiri Ve Servisi Hizmete Her Zaman Hazır.

Sadece Masaüstü Pc veya Laptop veyahutta Server'ınız arıza yaptığında Şile Karakiraz Mahallesi Bilgisayar Tamiri Ve Servisi'ni her zaman çağırabilirsiniz. Nitekim bu sistemler çok hassas ve elektronik cihazlar olduklarından dolayı bu cihazların belirli periyotlarla bakımlarının yapılması, soğutma sistemlerinin temizliklerinin gerçekleştirilmesi ve yazılım koruma işlemlerinin yapılarak yedek alınması gibi oldukça stratejik olan işlemler iş verimliliği ve vakit kaybını önlemek açısından oldukça önemli bir yere sahiptir. Bundan dolayı Masaüstü Bilgisayar veya Notebook veya Sunucunuz arızalanmadan önce teknik ekibimizle iletişime gerçebilir ve var olan sisteminizin tüm bakım ve tamiri için önlemler alabilirsiniz. Önem arzeden verilerinizin güvenliğini sağlamak açısından bu işlem oldukça önemli bir yere sahiptir. Veri koruma yöntemleri içerisinde yer alan yedekleme sistemlerinin kurulması ve yönetilmesi anlamında da sizlere aktif bir şekilde destek veren Şile Karakiraz Mahallesi Bilgisayar Tamiri Ve Servisi  özellikle oteller ve şirketleri vazgeçilmez bir konuma gelmiş durumdadır.

Şile Karakiraz Mahallesi Bilgisayar Tamiri Ve Servisi Hizmetimiz Hakkında

İstanbul’da bilgisayar teknik servisi alanında uzun yıllardır hizmet veren ve bu alanda rakiplerine oranla yapmış olduğu innovatif çözümler ile birlikte müşteri kitlesini bir hayli artıran teknik ekibimiz sizlere en güvenli hizmeti en hızlı şekilde sağlamaktadır. Uzaktan bilgisayar servisi, youtube videolu bilgisayar servisi ve mobil bilgisayar servisi gibi çeşitli yeniliklerle hizmetlerine son hız devam eden www.bilgisayarhizmeti.com web sitesi üzerinden hizmet veren ekibimiz şimdi de Şile Karakiraz Mahallesi Bilgisayar Tamiri Ve Servisi kapsamında bu ilçede ve yakınlarında ikamet eden kullanıcıların arıza çözümlerine aktif bir şekilde müdahale etmektedir.

Şile Laptop Tamiri
Şile Laptop Tamiri

Bundan 10-15 yıl evveline göre çok daha gelişmiş bilgisayar sistemleri hayatımıza girmiş olmasına rağmen maalesef bilgisayarlar gerekli bakım işlemlerini kendileri görecek kadar gelişmiş değildir. Tüm bilgisayar ve elektronik sistemler belirli aralıklarla bakıma ihtiyaç duymaktadır. Düzenli olarak bakımı gerçekleştirilmeyen bir bilgisayar zamanla yavaşlayacak ve kullanılamaz hale gelecektir. Bakım zamanlarının aksatılması bilgisayarınıza donanımsal anlamda sorunlar yaşatabilmekle birlikte kullanılamaz bir hale gelmesi tüm işinizi aksatacak ve ekstra masraflar doğuracaktır. Bu sebeple düzenli olarak bilgisayar bakım ve onarımı yapılmalı veya yaptırılmalıdır.

Şile Karakiraz Mahallesi Bilgisayar Tamiri Ve Servisi olarak hangi sebepten olursa olsun arıza yaşayan bilgisayarınızın onarımı için teknik servis ekibimiz ilgili çalışma saatleri içerisinde adresinizi ziyaret ederek, sizin cihazınızı bize göndermenize gerek kalmadan ya da bilgisayarınızı alarak teknik servisimizi ziyaret etmenize gerek olmadan onarım çalışmasına başlayacaktır.

Güvenilir ve alanında tecrübeli, gerekli eğitimi görmüş profesyonel ekip arkadaşlarımızla birlikte cihazlarınızın onarımı için gerekli olan temel ekipmanları yanımıza alarak eviniz ya da işyerinizi ziyaret ediyor ve bilgisayar Tamiri veya servisine ihtiyacı bulunan cihazınızda gerekli müdahaleyi gerçekleştirerek kısa sürede çözüme ulaşıyoruz. İşinizin aksamaması ve ilerleyen süreçte aynı hatanın tekrar yaşanmaması için titiz bir çalışma sergileyen ekibimiz sorunun en kısa yoldan, güvenli bir şekilde çözümü için çalışıyor.

Mobil / Yerinde Bilgisayar Tamiri

Şile Karakiraz Mahallesi Bilgisayar Tamiri Ve Servisi'nin çalışmalarında en önemli detaylardan birisi ilgili onarım ve bakım çalışmasının mümkün olan en hızlı şekilde sonuca ulaştırsıdır. Gereken durumlarda donanım (parça) değişimini profesyonelce ve hızlı şekilde gerçekleştirilmesi gerekeceği için bu konuda tecrübesiz bir ekiple çalışmak yaşamış olduğunuz sorunun büyümesine neden olabilir. Ekibimiz donanım ve bilgisayar parçaları üzerine gerekli eğitim ve bilgilendirmeleri almış, uzun yıllardır sektör içerisinde yer alan tecrübeli bir kadrodan oluşmaktadır.

Teknik servisimiz kurulmuş olduğu ilk günden bugüne bilgisayar onarım ve tamiri konusunda üst düzey teknik bilgiye sahip bir şekilde çözüm odaklı bir çalışma prensibi edinmiştir. İlgili arızanın ne olduğu mümkün olan en hızlı şekilde tespit edilerek çalışma arkadaşlarımız tarafından yerinde bilgisayar tamiri servisimiz kapsamında  sunulacak ve kısa sürede arıza giderilecektir. Tüm marka ve modellere aşina olan çalışma arkadaşlarımız cihazlarınızın donanımsal yerleşim ve diğer tüm detaylarını ön incelemede tahmin ederek buna göre dikkatli bir çalışma gerçekleştirecektir.

Teknik servisimiz cihazlarınızda meydana gelen arızanın onarımı konusunda sizlere %100 müşteri memnuniyeti sağlamak için hızlı bir şekilde çalışacak, süreç içerisinde gerekli görülmesi halinde sizlere danışılarak müdahaleler gerçekleştirecek ve en kısa süre içerisinde cihazınızı kullanılabilir ve sorunsuz bir şekilde teslim edecektir. İşyerinizde yer alan tüm bilgisayarların bakım ve onarım ihtiyacını gidermek için müşterinin yanında (Mobil) bilgisayar tamiri hizmetimizden yararlanabilir, hemen bizimle bağlantıya geçebilirsiniz.

Bilgisayarınıza bulaşmış bir virüs bütün işlemlerinizi aksatmakla birlikte ticari anlamda gerçekleştireceğiniz bankacılık vb. tüm işlemlerinizi risk altına alacaktır. İşletmemiz tarafından sunulan bilgisayar güvenliği hizmetleri çerçevesinde dünya standartlarında ekonomik çözümler üretilerek siz ve şirketinizin güvenliğini en üst düzeye çıkarıyoruz. Günümüzde sıkça karşılaşılan siber hırsızlık ve saldırılan önlenebilmesi adına sunacağımız profesyonel yerinde ve uzaktan güvenlik hizmetlerimiz ile birlikte cihazınızı korsan kullanıcılara karşı koruma altına alıyor ve veri hırsızlığı riskini Şile Karakiraz Mahallesi Bilgisayar Tamiri Ve Servisi olara minimum seviyeye indiriyoruz.

Bilgisayar Güvenlik Hizmetleri ve Bilgisayar Tamiri

Cihazınıza halihazırda bulaşmış bir virüs bilgisayarınızın neredeyse kullanılamaz hale gelmesine neden olabileceği gibi aynı zamanda tüm işlemlerinizi kayıt altına alarak korsan yazılımcılara ileterek tüm finansal ve bankacılık işlemleriniz ve hesap bilgilerinizin karşı tarafa iletilmesini sağlayabilmektedir. Bu gibi bir durumla karşı karşıya kalmamak için önceden önlem alınmalıdır. Şirketiniz ve kişisel bilgisayarlarınız için sağlamış olduğumuz bilgisayar güvenlik hizmetleri çerçevesinde uzman ekip arkadaşlarımız veri hırsızlığı riskinin minimum seviyeye indirgenmesi adına gerekli yazılımsal önlemleri alarak sizlere yardımcı olacaktır.

Bunun yanı sıra halihazırda virüs bulaşmış bilgisayarlarınızın temizlenmesi ve ilgili virüsler nedeniyle arıza vermiş olan donanım ve yazılımınızın onarımı için bilgisayar Tamiri hizmeti sağlamaktadır. Tüm bu işlemleri sizin eviniz ya da ofisinizde bulunduğunuz saatler içerisinde Şile Karakiraz Mahallesi Bilgisayar Tamiri Ve Servisi hizmetimiz dahilinde gerçekleştirebilmekle birlikte teknik servis adresimizde de çalışma sağlayabilmekteyiz.

Firmanız bilgisayarınıza bulaşmış olan virüslerin temizlenmesi için mümkün olan en güvenli yöntemleri kullanıyor ve veri kaybı riskinin minimum mümkünse kayıpsız bir şekilde gerçekleştirilmesini sağlıyor. Bu konuda dünyanın önde gelen Antivirüs ve güvenlik çözümleri ile ortak bir çalışma gerçekleştirerek bilgisayarınıza yerleşmiş virüsleri tespit ederek işletim sisteminize zarar vermemiş olmaları halinde neredeyse veri kaybı yaşanmadan temizleme çalışmasını sonuçlandırıyor. İlgili zararlı yazılımların işletim sisteminize bulaşmış olması halinde kişisel veri ve dosyalarınız harici disklerde yedeklenerek hard diskinizde geniş çaplı bir temizleme yapılıyor ve güncel ya da talep ettiğiniz işletim sistemi kurularak kişisel veri ve dosyalarınızla birlikte tekrardan teslimat gerçekleştiriliyor. İstanbul bilgisayar Tamiri ve Bilgisayar güvenlik hizmetleri konusunda tüm merak ettikleriniz, servis ve onarım ihtiyaçlarınız için bizimle bağlantı kurabilirsiniz.

Bilgisayar Servisi ve Onarımı

Şile Karakiraz Mahallesi Bilgisayar Tamiri Ve Servisi hizmetimiz dahilinde gerekli arızaların giderilmesi yanına bilgisayarınızın hızlandırılmasına yönelik bakım ve temizlik çalışmaları da gerçekleştirilmektedir. İlgili hizmeti yerinde bilgisayar servisi ve tamiri hizmetimiz kapsamında da sunan firmamız işinizin aksamaması adına gerekli tüm donanımlara sahiptir. Hızlı bir şekilde bilgisayarlarınızın temizliği gerçekleştirilerek donanımların kirlenme ve tozlanma sebebiyle hasar görmesini önleyerek performansında artış gözlemlenmesini sağlamaktadır.

Bilgisayar donanımları çalışma esnasında fazla ısınma sebebiyle soğutma sistemleri sayesinde güvenli bir ısı seviyesinde kalarak zarar görmeden çalışmasını sürdürmektedir. Bu soğutma sistemlerinin en önemli parçalarından birisi ise FAN sistemleridir. Notebook ve masaüstü bilgisayarlarınız kasa içleri zaman içerisinde ilgili fanların çalışmasını sağlayan havalandırma delikleri sebebiyle toz ve kire maruz kalmaktadır. Bu tozlanma bilhassa işyerlerinde açık ortam olması sebebiyle çok daha fazla gerçekleşmektedir. Tozlanmanın artması ve tozun kasa içerisinde fanlara yapışmaya başlamasıyla birlikte FAN kendisine yüklenen görevi tam anlamıyla

 
Şile Bilgisayar Tamiri
Şile Bilgisayar Tamiri

İstanbul Yerinde Bilgisayar Tamir Servisi

İstanbul sınırları içerisinde yer alan müşterilerimiz için sunmuş olduğumuz yerinde bilgisayar servisi hizmeti sayesinde siz hiç yorulmadan biz belirtmiş olduğunuz adrese randevu saati içerisinde gelerek gerekli inceleme ve çalışmalarımızı gerçekleştiriyoruz. Zengin hizmet ağımız, tecrübeli ve profesyonel çalışma arkadaşlarımızla ne zaman ihtiyacınız olursa o zaman yardıma hazır bir şekilde bekliyoruz.

Şile Karakiraz Mahallesi Bilgisayar Tamiri Ve Servisi hizmetimiz kapsamında Apple,Macbook,Samsung,Toshiba, Asus, Lenovo, Casper, HP, Acer, Sony, MSI gibi piyasada yer alan hemen hemen her marka ve model Laptop/PC  için servis veriyoruz. Sadece bilgisayar değil aynı zamanda ağ, sunucu ve Laptop-Notebook gibi sistemlerinizde sistemsel ve donanımsal birçok sorunun çözümü için anında destek ile sizlere yardımcı olmaya çalışıyoruz.

İstanbul'da Bilgisayar Tamiri ve Servisi kapsamı

Firmamız müşterilerimizin yaşamış olduğu sorunun çözümüne odaklanarak, yaşanmış olan sorun neticesinde farklı fiyat politikaları izlemektedir. Müşterilerimizin yaşamış oldukları bu talihsiz durumun üzerine birde ekonomik anlamda zora düşmemeleri adına en uygun fiyat politikası ile hizmet sağlıyoruz. Yaşamış olduğunuz sorun hakkında temel detayları bizlerle paylaşmak için bağlantı kurabilir ve kabaca bir fiyat teklifi alabilirsiniz. Bunun yanı sıra Şile Karakiraz Mahallesi Bilgisayar Tamiri Ve Servisi hizmetimiz kapsamında sizlere sağlamış olduğumuz bazı çalışmalar şunlardır;

 • Bilgisayarınızda meydana gelen hemen hemen her arızanın tamiri,
 • Bilgisayarlarınız arasında bir ortak network oluşturulması,
 • Şirketiniz bünyesi içerisinde bir bilgisayar çalışma alanı kurulumu,
 • İhtiyacınız olan yedekleme ünitelerinin belirlenmesi ve yedekleme ile ilgili her türlü çözüm,
 • Notebook’unuzda meydana gelen her türlü arızanın tespit ve onarımı,
 • Bilgisayar, Notebook ve sunucu gibi cihazlarınızın tamiri ve temizliği,
 • Cihazınızı sorunsuz bir şekilde kullanabilmeniz adına temiz Windows işletim sistemi ve gerekli Driver kurulumları,
 • Network ağınızda yaşanan problemlerin tespiti ve çözümü,
 • Kurumsal bilgisayarlarınız düzenli olarak aylık bakım ve onarım çalışmaları.
 
Şile Uzaktan Bilgisayar Tamir Hizmeti
Şile Uzaktan Bilgisayar Tamir Hizmeti

Uzaktan Bilgisayar Tamiri 

Teknolojinin son zamanlarda akıl almaz büyümesine ayak uydurmak zor olsa da günümüz dünyasında yetişen ve teknolojinin içine doğmuş olan genç nesil bir şekilde bu gelişim ve teknolojik değişime ayak uydurmayı başarmakta ve günlük hayatın birçok işlerini de yine internet üzerinden çevrimiçi ortamda gerçekleştirmektedir. Buna örnek olarak verebileceğimiz en basit durum faturalar ve basit bankacılık işlemleridir. Günümüzde birçok işimizi bilgisayar ortamında gerçekleştirdiğimizden dolayı bu teknolojik cihazların da belirli periyotlarla onarılması, bakıma sokulması ve tamir işlemi görmesi gerekmektedir. Zaman içerisinde yavaşlayan ve kasma yapan bilgisayarlarınız varsa ve şehir merkezine de uzak bir lokasyonda ikamet ediyorsanız uzaktan bilgisayar servisi sizin için biçilmiş bir kaftandır. Peki, nedir bu uzaktan bilgisayar servisi sizlere anlatmaya çalışalım.

Uzaktan veya Mobil Bilgisayar Tamir ve Servis Hizmetleri

Bilgisayar onarım ve tamiri alanında uzun yıllardır hizmet veren ve bu sektördeki birçok başarılı çalışmanın altına da imzasını büyük bir gururla atan bilgisayarhizmeti.com web sitesi sayesinde bilgisayarlarınızda anlık oluşan problemler karşısında uzaktan destek alabilir ve karşılaşmış olduğunuz bu problemin çözümü için destek talebinde bulunabilirsiniz. Bazen oldukça basit sebeplerden dolayı arıza yapan bilgisayarlarımız yüzünden işlerimiz yarım kalmakta ve bu durum belki de ciddi mali kayıplar yaşamamıza ve gereksiz vakit kaybetmemize sebep olmaktadır. Bu gibi durumlar karşısında hemen www.bilgisayarhizmeti.com web sayfasına girerek uzaktan bilgisayar servisi hizmeti talebinde bulunarak alanında uzman deneyimli teknik ekipteki arkadaşlara sorununuzun ne olduğunu söyleyebilir ya da bu kişiler uzak masaüstü bağlantı araçlarıyla bilgisayarınıza erişim sağlayarak probleminizi kısa yoldan çözüme ulaştırabilmektedir. Teknolojinin nimetlerinden sonuna kadar faydalanma misyonuyla hareket eden ve işlerinizi bir hayli kolaylaştıran teknik ekibimiz alanında sağlamış olduğu bu başarıyı gün geçtikçe büyütmekte ve müşeri jitlesini de bir hayli genişletmektedir. Siz de bu konuda bizlere sonuna kadar güvenebilir ve her türlü bilgisayar, tablet ve mobil taşınabilir cihazlarınızın arıza durumlarıyla ilgili bizlerle iletişime geçebilirsiniz. Piyasaya göre oldukça uygun fiyat avantajları ve hızlı servis anlayışıyla hizmetlerine yıllardan beri devam eden ekibimiz ile artık sorunsuz, hızlı ve güvenli bilgisayar kullanımı avnatajlarını yakalayacaksınız.

Notebook/Laptop Tamiri Arıza Çözümü ve Fan Temizliği

Kullanmakta olduğunuz notebook/laptop cihazlarının bakımı ve tamiri için almış olduğunuz önlemler yeterli gelmiyorsa sizler için uzun yıllardır bu alanda hizmet vermekte olan bilgisayar hizmeti isimli web sitemiz üzerinden bizlerden destek talebinde bulunabilir ve arızanızın çözümü için gerekli olarak bilgileri temin edebilirsiniz. Bilgisayar arızaları genellikle uzun kullanım sonucunda ortaya çıkmakta olup bunların çözümü ise genellikle bazı teknik işlemlerle çözülebilecek arızalar olarak ön plana çıkmaktadır. Bu problemlerinizi anında teşhis ederek çözüm yollarını da geçmiş tecrübeleri sayesinde çok iyi bilen teknik ekibimiz ile irtibata geçerek notebook bakımı arıza çözümü konusunda destek alabilir ve bu arızanızın nasıl ve hangi yollarla çözüldüğü ile ilgili de yine bilgi sahibi olabilirsiniz. Peki, bilgisayarınızda oluşan arızanın nasıl oluştuğu ve bu arızanın çözümünün aşama aşama nasıl yapıldığı ile ilgili bilgileri nereden ve nasıl edineceksiniz? İşte şimdi size bunun yolunu anlatıyoruz.

Bilgisayar / Laptoplarda Kasma ya da Donma Sorunları Neden Olur ve Çözümü Nedir?

Hallederiz kardeş isimli Youtube kanalımızda laptop tamiri ve bilgisayar tamiri kapsamında paylaşmakta olduğumuz tadilat videolarında da görebileceğiniz gibi kasma ve donma problemleri bilgisayar kullanıcılarını en çok zora sokan problemlerin başında gelmektedir. Eğer siz de donma ve bilgisayarınızda yavaşlama problemleri ile boğuşuyorsanız öncelikle fan temizliğine ve bilgisayar kullanıldığı ortam sıcaklığına bakmanız gerekmektedir. Kullanmakta olduğunuz masaüstü ya da dizüstü bilgisayarların ortam sıcaklığı ne çok soğuk ne de çok sıcak olmalıdır. Oda sıcaklığında kullanılan ve temizliğine de dikkat ettiğiniz bilgisayarlarınızın periyodik olarak fan bakımını ve işlemci ve ekran kartının ısı yalıtımını güçlendirmesi için sürülen termal macunları yenileme işlemlerini yaptırdığınız takdirde bilgisayarınızda yaşanılabilecek olası yavaşlama problemlerinin de en iyi şekilde önüne geçmiş olacaksınız. Ayrıca bilgisayarlarınızın verimli kullanılabilmesi için çeşitli temizleme yazılımları ve antivirüs programlarını kullanmak da sizlere önemli derecede avantaj sağlayacaktır. Bilgisayarınızla en uyumlu hızlandırıcı ve temizleyici uygulamaları sizler için yerinde mobil bilgisayar servis hizmeti yani bulunduğunuz yere ( evinize veya işyerinize) gelip kuruyoruz ve bilgisayarınızın en üst düzey performans vermesini sağlıyoruz.

İstanbul Bilgisayar Servisi Fiyat Politikası

Firmamız müşterilerimizin yaşamış olduğu sorunun çözümüne odaklanarak, yaşanmış olan sorun neticesinde farklı fiyat politikaları izlemektedir. Müşterilerimizin yaşamış oldukları bu talihsiz durumun üzerine birde ekonomik anlamda zora düşmemeleri adına en uygun fiyat politikası ile hizmet sağlıyoruz. Yaşamış olduğunuz sorun hakkında temel detayları bizlerle paylaşmak için bağlantı kurabilir ve kabaca bir fiyat teklifi alabilirsiniz. Bunun yanı sıra Şile Karakiraz Mahallesi Bilgisayar Tamiri Ve Servisi kapsamında sizlere sağlamış olduğumuz bazı çalışmalar şunlardır;

 • Bilgisayarınızda meydana gelen hemen hemen her arızanın çözümü,
 • Bilgisayarlarınız arasında bir ortak ağ oluşturulması,
 • Şirketiniz bünyesi içerisinde bir bilgisayar çalışma alanı kurulumu,
 • İhtiyacınız olan yedekleme ünitelerinin belirlenmesi ve yedekleme ile ilgili her türlü çözüm,

Bilgisayarınıza bulaşmış bir virüs bütün işlemlerinizi aksatmakla birlikte ticari anlamda gerçekleştireceğiniz bankacılık vb. tüm işlemlerinizi risk altına alacaktır. Firmanız tarafından sunulan bilgisayar güvenlik hizmetleri çerçevesinde dünya standartlarında ekonomik çözümler üretilerek siz ve şirketinizin güvenliğini en üst düzeye çıkarıyoruz. Günümüzde sıkça karşılaşılan siber hırsızlık ve saldırılan önlenebilmesi adına sunacağımız profesyonel yerinde ve uzaktan güvenlik hizmetlerimiz ile birlikte cihazınızı korsan kullanıcılara karşı koruma altına alıyor ve veri hırsızlığı riskini minimum seviyeye getiriyoruz.

İkinci El Oyuncu Bilgisayarı Toplama Hizmeti

Teknolojinin gün geçtikçe geliştiği dünyada ve ülkemizde bilgisayar sistemleri hayatımızın her alanına girmiş ve insan hayatını son derece kolaylaştırmış durumdadır. Kamu kurum ve kuruluşlarından özel şirketlere kadar çok geniş bir yelpazede kendine kullanım sahası yaratmış olan bilgisayar ve teknolojileri sayesinde artık gereksiz vakit kayıpları yaşamadan birçok işlemimizi mobil cihazlarımız ve bilgisayarlarımız üzerinden gerçekleştirebilmekteyiz. Bilgisayarların kullanım alanı eğlence sektörü içerisinde de oldukça geniş kapsamlı bir yer tutmaktadır. Oyun sever kullanıcıların yoğun bir şekilde rağbet gösterdiği bu alanda oyuncu bilgisayarı satın alma ve toplama gibi konulara gösterilen talep gün geçtikçe artmakta ve bu sektör ciddi anlamda büyüme göstermektedir. Sizin de aklınızda ikinci el oyuncu bilgisayarı toplama düşüncesi varsa bu alanda öncü olan firma üzerinden bilgisayar toplama işlemlerini yapmanız, hem satış sonrası destek anlamında hem de güvenilirlik anlamında sizlere artı katkı sağlayacaktır. İkinci el oyuncu bilgisayarı hizmeti vermekte olan Şile Karakiraz Mahallesi Bilgisayar Tamiri Ve Servisi web sitesi üzerinden istediğiniz donanım seviyelerindeki iç ve dış donanım birimlerini seçebilir ve bu özellikleri beğendiğiniz tasarımdaki bir kasa içerisine toplayabilirsiniz. Bunun yanı sıra monitör anlamında da oldukça önemli bir yer tutan oyun sektöründe bulunan kullanıcılar en az Full HD çözünürlükte ve hatta 2k ve 4k çözünürlüğündeki oyuncu bilgisayarı monitörlerini tercih etmektedir. İkinci el ya da sıfır oyuncu bilgisayarı toplarken kasa içerisinde güç sağlayan güç kaynağının watt derecesi de performanslı bir bilgisayar kullanımı için hayati bir öneme sahiptir.

İkinci El Oyuncu Bilgisayarı Toplarken Neye Dikkat Etmeliyim?

İkinci el donanım parçaları ile oyuncu bilgisayarı toplamak istiyor ve en son çıkan oyunları bile hiç donma problemi yaşamadan oynamak istiyorsanız küçük detaylara dikkat ederek performanslı bir sistem toplayabilirsiniz. Örneğin; en az 16 GB boyutunda bir ram tercihi yapmalı ve bu ram donanımının frekans değerlerini de olabildiğince yüksek tutmaya gayret göstermelisiniz. Çünkü sadece ram donanımının bellek miktarı değil Mhz cinsinden ölçülen frekans aralıkları da performanslı bir sistem için oldukça önemlidir. Bunun yanında sisteminizde SSD donanımına da yer vermeniz oldukça önemli bir konudur.

Anahtar Kelimeler:bilgisayarcı  pc tamircileri  bilgisayar tamircisi  bilgisayar teknik servis  bilgisayar servisi  bilgisayar servis  bilgisayar tamiri  bilgisayar tamircileri  bilgisayar servisleri   Şile Karakiraz Mahallesi Bilgisayar Tamiri Ve Servisi Casper Servisi  IBM Servisi  bilgisayar firmaları  Exper Servisi  Fujitsu Siemens Servisi  Crea Servisi  civarında bilgisayarcılar  civarında evlere bilgisayar servisi  HP Servisi  Compaq Servisi  Toshiba Servisi  Sony Vaio Servisi  Acer Servisi  modem tamir  ttnet servisi  internet arıza tamiri  internet onarım  bilgisayar  bilgisayar tamir   Şile Karakiraz Mahallesi Bilgisayar Tamiri Ve Servisi bilgisayar teknik servis  format servisi  bilgisayar arıza  bilgisayar format   Şile Karakiraz Mahallesi Bilgisayar Tamiri Ve Servisi  bilgisayar servisi  Compaq bilgisayar Servisi  Toshiba bilgisayar Servisi  Sony Vaio bilgisayar Servisi  Acer bilgisayar Servisi  Benq Servisi   Şile Karakiraz Mahallesi Bilgisayar Tamiri Ve Servisi Lenovo Servisi   Şile Karakiraz Mahallesi Bilgisayar Tamiri Ve Servisi Packart Bell Servisi  Pro 2000 Servisi  bilgisayarcılar   Şile Karakiraz Mahallesi Bilgisayar Tamiri Ve Servisi Bilgisayar Onarımı  Bilgisayar Bakımı  Bilgisayar Format Servisi  Bilgisayar destek  bilgisayar teknik servisleri   Şile Karakiraz Mahallesi Bilgisayar Tamiri Ve Servisi  bilgisayar tamircileri  Bilgisayar Yedek Parça   Şile Karakiraz Mahallesi Bilgisayar Tamiri Ve Servisi Bilgisayar Yedek Parça Laptop Servisi  Laptop tamiri  Compaq yetkili Servisi   Şile Karakiraz Mahallesi Bilgisayar Tamiri Ve Servisi Toshiba yetkili Servisi  Sony Vaio yetkili Servisi  Acer yetkili Servisi   Şile Karakiraz Mahallesi Bilgisayar Tamiri Ve Servisi HP yetkili Servisi  crea yetkili Servisi  ibm yetkili Servisi  asus yetkili Servisi  exper yetkili servisi   Şile Karakiraz Mahallesi Bilgisayar Tamiri Ve Servisi Lenovo yetkili Servisi  datron yetkili servisi   Şile Karakiraz Mahallesi Bilgisayar Tamiri Ve Servisi Packard Bell yetkili Servisi  Pro 2000 yetkili Servisi  escort servisi  Pc Servisi  Pc Servisleri   Şile Karakiraz Mahallesi Bilgisayar Tamiri Ve Servisi Bilgisayar teknik servisPc tamir  pc tamircisi  Pc teknik Servis  Pc Onarımı Merkezi  Pc Bakımı  Pc Format Servisi  dell servisi  aidata servisi  daki Bilgisayar Firmaları  detron servisi  HP bilgisayar Servisi  istanbul bilgisayar tamircisi  istanbul  bilgisayarcı  civarında bilgisayar teknik servisleri   Şile Karakiraz Mahallesi Bilgisayar Tamiri Ve Servisi Lenovo Servisi  

Hayat Paylaşınca Güzel ;)