KARTAL CEVİZLİ MAHALLESİ BİLGİSAYAR SERVİSİ

 
Kartal Bilgisayar Servisi
Kartal Bilgisayar Servisi
 

KARTAL CEVİZLİ MAHALLESİ BİLGİSAYAR SERVİSİ olarak Mahallenizde En iyi servis hizmetini vermeye çalışıyoruz.

Hotel ve Firmalara Bilgisayar Servisi

Bilgisayar sistemlerini aktif olarak kullanmakta olan hotel ve firmalara bilgisayar servisi anlamında yardımcı olan firmamız www.bilgisayarhizmeti.com üzerinden her zaman teknik destek alabilir ve bilgisayar arızalarınızın çözümü için yardım talebinde bulunabilirsiniz. Hotellerin ve bilgisayar sistemlerini aktif olarak kullanmak olan firmaların bilgisayar üzerinden gerçekleştirmiş oldukları iş ve işlemler firma ve hotellerin çok büyük maliyetlerlerden ve gereksiz zaman kayıplarından kurtulmalarını sağlamakla birlikte bilgisayar ve diğer teknolojik sistemler seri bir şekilde işlemlerin gerçekleştirilmesine olanak sağlamaktadır. Böyle bir durumda bilgisayarların aktif kullanılmasına paralel olarak ortaya çıkan bazı problemlerin çözümü için de destek alabilecekleri firmamız, hem yerinde servis hizmeti hem de uzaktan servis hizmeti gibi çeşitli hizmetlerle uzun süredir müşterilerinin bilgisayar arıza ve problemlerine alanında uzman deneyimli teknik ekibiyle müdahale etmektedir. Kurumsal ve yerli firmaların destek taleplerini anında gideren firmamız özellikle hotel ve firmalara sağlamış olduğu sürekli hizmet anlayışıyla belirli periyotlarla bu kurumların bilgisayar sistemlerinin bakım, onarım ve tamiratını en hızlı şekilde en uygun fiyatlar eşliğinde gerçekleştirmektedir.

 
Kartal Bilgisayar Servisi
Kartal Bilgisayar Hizmeti

Bilgisayarınıza bulaşmış bir virüs bütün işlemlerinizi aksatmakla birlikte ticari anlamda gerçekleştireceğiniz bankacılık vb. tüm işlemlerinizi risk altına alacaktır. İşletmemiz tarafından sunulan bilgisayar güvenlik hizmetleri çerçevesinde dünya standartlarında ekonomik çözümler üretilerek siz ve şirketinizin güvenliğini en üst düzeye çıkarıyoruz. Günümüzde sıkça karşılaşılan siber hırsızlık ve saldırılan önlenebilmesi adına sunacağımız profesyonel yerinde ve uzaktan güvenlik hizmetlerimiz ile birlikte cihazınızı korsan kullanıcılara karşı koruma altına alıyor ve veri hırsızlığı riskini minimum seviyeye indirgiyoruz.

Bilgisayar Güvenlik Hizmetleri ve Bilgisayar Servisi

Cihazınıza halihazırda bulaşmış bir virüs bilgisayarınızın neredeyse kullanılamaz hale gelmesine neden olabileceği gibi aynı zamanda tüm işlemlerinizi kayıt altına alarak korsan yazılımcılara ileterek tüm finansal ve bankacılık işlemleriniz ve hesap bilgilerinizin karşı tarafa iletilmesini sağlayabilmektedir. Bu gibi bir durumla karşı karşıya kalmamak için önceden önlem alınmalıdır. Şirketiniz ve kişisel bilgisayarlarınız için sağlamış olduğumuz bilgisayar güvenlik hizmetleri çerçevesinde uzman ekip arkadaşlarımız veri hırsızlığı riskinin minimum seviyeye indirgenmesi adına gerekli yazılımsal önlemleri alarak sizlere yardımcı olacaktır.

Bunun yanı sıra halihazırda virüs bulaşmış bilgisayarlarınızın temizlenmesi ve ilgili virüsler nedeniyle arıza vermiş olan donanım ve yazılımınızın onarımı için bilgisayar servisi hizmeti sağlamaktadır. Tüm bu işlemleri sizin eviniz ya da ofisinizde bulunduğunuz saatler içerisinde yerinde bilgisayar servisi hizmetimiz dahilinde gerçekleştirebilmekle birlikte teknik servis adresimizde de çalışma sağlayabilmekteyiz.

İşletmemiz bilgisayarınıza bulaşmış olan virüslerin temizlenmesi için mümkün olan en güvenli yöntemleri kullanıyor ve veri kaybı riskinin minimum mümkünse kayıpsız bir şekilde gerçekleştirilmesini sağlıyor. Bu konuda dünyanın önde gelen Antivirüs ve güvenlik çözümleri ile ortak bir çalışma gerçekleştirerek bilgisayarınıza yerleşmiş virüsleri tespit ederek işletim sisteminize zarar vermemiş olmaları halinde neredeyse veri kaybı yaşanmadan temizleme çalışmasını sonuçlandırıyor. İlgili zararlı yazılımların işletim sisteminize bulaşmış olması halinde kişisel veri ve dosyalarınız harici disklerde yedeklenerek hard diskinizde geniş çaplı bir temizleme yapılıyor ve güncel ya da talep ettiğiniz işletim sistemi kurularak kişisel veri ve dosyalarınızla birlikte tekrardan teslimat gerçekleştiriliyor. İstanbul bilgisayar servisi ve Bilgisayar güvenlik hizmetleri konusunda tüm merak ettikleriniz, servis ve onarım ihtiyaçlarınız için bizimle bağlantı kurabilirsiniz.

 

Hangi Durumlarda KARTAL CEVİZLİ MAHALLESİ BİLGİSAYAR SERVİSİ Çağırmalıyım?

Hotel ve firma işletmecileri gibi diğer birçok kurumun ihtyiacı olan bilgisayar teknik desteği ile ilgili yanlış bilinen bazı durumlar vardır. Sadece bilgisayarlar arıza yaptığında servis çağırılır mantığı aslında çok da doğru bir mantık değildir. Çünkü bilgisayar sistemleri oldukça hassas elektronik cihazlar olduklarından dolayı bu cihazların belirli periyotlarla bakımlarının yapılması, fan temizliklerinin gerçekleştirilmesi ve yazılım koruma işlemlerinin yapılarak yedek alınması gibi oldukça stratejik olan işlemler iş verimliliği ve vakit kaybını önlemek açısından oldukça önemli bir yere sahiptir. Bu sebepten dolayı bilgisayarlar arızalanmadan teknik ekibimizle iletişime gerçebilir ve var olan sisteminizin tüm bakım ve tamirat işlemleri için görüşmeler gerçekleştirebilirsiniz. Hayati öneme sahip olan verilerinizin güvenliğini sağlamak açısından bu işlem oldukça önemli bir yere sahiptir. Veri koruma yöntemleri içerisinde yer alan yedekleme sistemlerinin kurulması ve yönetilmesi anlamında da sizlere aktif bir şekilde destek veren KARTAL CEVİZLİ MAHALLESİ BİLGİSAYAR SERVİSİ  hotel ve firma işletmecileri için vazgeçilmez bir konuma gelmiş durumdadır.

Alanında uzman ekip arkadaşlarımız ile birlikte İstanbul Bilgisayar Servisi ihtiyacınızı en hızlı şekilde karşılıyor ve arızanın çözümü için gerek teknik servisimizde gerekse yerinde bilgisayar tamiri hizmetimizle yardımcı oluyoruz. Uzman kadromuz yaşanan problemin ne olduğu konusunda sizinle görüşerek bir ön bilgi almanın ardından gerekli sorunun kaynağının tespiti için hızlı bir ön inceleme ve ardından detaylı bir inceleme gerçekleştirerek çözüme yönelik çalışmalara vakit kaybetmeden başlıyor ve cihazınızı sorunsuz bir şekilde size teslim ediyor.

Bundan 10 yıl öncesine oranla çok daha gelişmiş bilgisayar sistemleri hayatımıza girmiş olmasına rağmen maalesef bilgisayarlar gerekli bakım işlemlerini kendileri görecek kadar gelişmiş değildir. Tüm bilgisayar ve elektronik sistemler belirli aralıklarla bakıma ihtiyaç duymaktadır. Düzenli olarak bakımı gerçekleştirilmeyen bir bilgisayar zamanla yavaşlayacak ve kullanılamaz hale gelecektir. Bakım zamanlarının aksatılması bilgisayarınıza donanımsal anlamda sorunlar yaşatabilmekle birlikte kullanılamaz bir hale gelmesi tüm işinizi aksatacak ve ekstra masraflar doğuracaktır. Bu nedenle düzenli olarak bilgisayar bakım ve onarımı yapılmalı & yaptırılmalıdır.

Bilgisayarınız ile internete bağlanma konusunda yaşadığınız tüm problemlerin tespit ve çözümü için teknik servisimiz bünyesinde hizmet veren profesyonel ekip arkadaşlarımız sizlere tüm tecrübe, bilgi ve birikimiyle hizmet vermeye hazır. İnternet problemi bilgisayar servisi hizmetimiz kapsamında internete bağlanmanız ile ilgili yaşanan problemler oldukça geniş bir kategoriye yayılmakla birlikte sorun yalnızca bilgisayarınızda değil network ağınızla ilgili de olabilmektedir. Bu nedenle sorunun tespiti ve çözümü için yönlendireceğimiz çalışma arkadaşımız hem bilgisayar sistemleri hem de network sistemleri hakkında gerekli bilgi, birikim ve eğitime sahip profesyonel kişilerden oluşmaktadır.

Bilgisayar İnternete Bağlanamıyor

Eğer sizde bilgisayar internete bağlanamıyor diyor ve bir türlü sorunun ne olduğu konusunda emin olamıyor, çözüme ulaşamıyorsanız doğru yazıyı okuyorsunuz. İnternet problemi bilgisayar servisi alanında uzun yıllardır hizmet veren ekibimiz bu kapsamda yaşanan ve yaşanabilecek hemen hemen her sorun konusunda daha öncesinden tecrübe ve bilgi sahibi olacaktır. Yalnızca müşteri memnuniyeti ve en kısa zamanda çözüm üretmeye odaklanan arkadaşlarımız yaşanan bağlantı sorunu hakkında kısa sürede arıza tespiti yapacak ve müdahale gerçekleştirecektir.

Teknoloji çağının inanılmaz bir hızla yaygınlaştığı ve büyüdüğü bu yıllarda internet bağlantısında sorun yaşayan bir bilgisayarın ne kadar çileden çıkarıcı olacağını tahmin ediyoruz. Hemen hemen her bilgisayar kullanıcısı internet bağlantısı kurarak birçok konuda ihtiyacını gidermektedir. Eğer bilgisayarınızda bir internete bağlanma problemi bulunuyor ise bu durum fazlasıyla can sıkıcı bir hal alabilir. Bu gibi bir durumla karşılaşmanız ve kendi çabalarınızla bir türlü işin içinden çıkamadığınız durumlar olabilir.

Çoğu zaman sorunsuz bir şekilde internete bağlanan bilgisayarınız bir anda bağlantı problemleri yaşamaya başlayarak internete girmemeye başlayabilir. Bu gibi durumlar çoğu zaman basit bir şekilde çözülebilirken bazı durumlarda yazılımsal veya donanımsal olarak yaşanan arızalar sebebiyle bu işin içinden çıkmanız bir hayli güç olabilir. İşte bu gibi durumlarda sağlamış olduğumuz internet problemi bilgisayar servisi hizmetimiz ile birlikte yerinde bilgisayar servisi ayrıcalığıyla sizlere yardımcı oluyoruz.

Bilgisayarınız ile internet ağınız arasında bağlantıyı kablo ile gerçekleştiriyorsanız temelde ilk olarak kontrol etmeniz gereken nokta “Ethernet” olarak adlandırılan bağlantı kablosunun yerine tam olarak oturup oturmadığıdır. Modem ile bilgisayar arasında bağlantıyı gerçekleştiren bu kabloda hasar meydana gelmiş olma ihtimaline karşı bulunuyorsa yedek kablo ile de bağlantıyı test etmeli ve buna rağmen sorun devam ediyorsa bilgisayarınız ya da modeminizde bağlantı giriş noktasında bir donanımsal arıza meydana gelmiş olabileceği gibi yazılımsal bir sorunla da karşı karşıya olabilirsiniz.

Bilgisayar Bakımı Neden Önemlidir ?

Günümüzde teknoloji ile bağlantısı bulunan hemen hemen her cihaz bilgisayarlar üzerinden yürütülmektedir. Bu nedenle iş ve keyfi ihtiyaçlarımız (sosyal medya, film ve dizi izleme gibi) aksaklığa uğramaması ve sorunlar yaşanmaması adına düzenli olarak bilgisayar bakımı gerçekleştirilmelidir. Bilgisayar bakımı iç temizlik ve kontrollerin yanı sıra yazılımsal olarak da bazı kontroller gerçekleştirilmesine ihtiyaç duymaktadır.

Bilhassa kurumsal firmalar için bilgisayar bakımı çok daha önemli bir yere sahiptir. Gerçekleştirilen iş çalışmalarının aksaması halinde şirketler büyük kayıplar yaşayabileceği gibi müşterilerine karşı mahcup duruma dahi düşebilmektedir. Bu nedenle aylık periyotlar halinde tüm kurumsal bilgisayarların donanım, yazılım ve iç aksamlar bakımından gerekli inceleme bakım ve servis işlemleri gerçekleştirilmelidir.

Bilgisayar Servisi ve Onarımı

KARTAL CEVİZLİ MAHALLESİ BİLGİSAYAR SERVİSİ hizmetimiz dahilinde gerekli arızaların giderilmesi yanına bilgisayarınızın hızlandırılmasına yönelik bakım ve temizlik çalışmaları da gerçekleştirilmektedir. İlgili hizmeti yerinde bilgisayar servisi kapsamında da sunan firmamız işinizin aksamaması adına gerekli tüm donanımlara sahiptir. Hızlı bir şekilde bilgisayarlarınızın temizliği gerçekleştirilerek donanımların kirlenme ve tozlanma sebebiyle hasar görmesini önleyerek performansında artış gözlemlenmesini sağlamaktadır.

Bilgisayar donanımları çalışma esnasında fazla ısınma sebebiyle soğutma sistemleri sayesinde güvenli bir ısı seviyesinde kalarak zarar görmeden çalışmasını sürdürmektedir. Bu soğutma sistemlerinin en önemli parçalarından birisi ise FAN sistemleridir. Notebook ve masaüstü bilgisayarlarınız kasa içleri zaman içerisinde ilgili fanların çalışmasını sağlayan havalandırma delikleri sebebiyle toz ve kire maruz kalmaktadır. Bu tozlanma bilhassa işyerlerinde açık ortam olması sebebiyle çok daha fazla gerçekleşmektedir. Tozlanmanın artması ve tozun kasa içerisinde fanlara yapışmaya başlamasıyla birlikte FAN kendisine yüklenen görevi tam anlamıyla

 

İstanbul Yerinde Bilgisayar Servisi

İstanbul sınırları içerisinde yer alan müşterilerimiz için sunmuş olduğumuz yerinde bilgisayar servisi hizmeti sayesinde siz hiç yorulmadan biz belirtmiş olduğunuz adrese randevu saati içerisinde gelerek gerekli inceleme ve çalışmalarımızı gerçekleştiriyoruz. Zengin hizmet ağımız, tecrübeli ve profesyonel çalışma arkadaşlarımızla ne zaman ihtiyacınız olursa o zaman yardıma hazır bir şekilde bekliyoruz.

KARTAL CEVİZLİ MAHALLESİ BİLGİSAYAR SERVİSİ hizmetimiz dahilinde Toshiba, Asus, Lenova, Casper, HP, Acer, Sony, MSI gibi piyasada yer alan hemen hemen her marka ve model cihaz için servis imkânı sağlıyoruz. Yalnızca bilgisayar değil aynı zamanda network, sunucu ve notebook gibi sistemlerinizde yaşamış olduğunuz sistemsel ve donanımsal birçok sorunun çözümü için anında müdahale gerçekleştiriyoruz.

İstanbul Bilgisayar Servisi Fiyatları

Firmamız müşterilerimizin yaşamış olduğu sorunun çözümüne odaklanarak, yaşanmış olan sorun neticesinde farklı fiyat politikaları izlemektedir. Müşterilerimizin yaşamış oldukları bu talihsiz durumun üzerine birde ekonomik anlamda zora düşmemeleri adına en uygun fiyat politikası ile hizmet sağlıyoruz. Yaşamış olduğunuz sorun hakkında temel detayları bizlerle paylaşmak için bağlantı kurabilir ve kabaca bir fiyat teklifi alabilirsiniz. Bunun yanı sıra İstanbul bilgisayar servisi hizmetimiz kapsamında sizlere sağlamış olduğumuz bazı çalışmalar şunlardır;

  • Bilgisayarınızda meydana gelen hemen hemen her arızanın çözümü,
  • Bilgisayarlarınız arasında bir ortak ağ oluşturulması,
  • Şirketiniz bünyesi içerisinde bir bilgisayar çalışma alanı kurulumu,
  • İhtiyacınız olan yedekleme ünitelerinin belirlenmesi ve yedekleme ile ilgili her türlü çözüm,
Kartal'da Bilgisayar Servisi
Kartal'da Bilgisayar Servisi

Uzaktan Bilgisayar Servisi

Teknolojinin son zamanlarda akıl almaz büyümesine ayak uydurmak zor olsa da günümüz dünyasında yetişen ve teknolojinin içine doğmuş olan genç nesil bir şekilde bu gelişim ve teknolojik değişime ayak uydurmayı başarmakta ve günlük hayatın birçok işlerini de yine internet üzerinden çevrimiçi ortamda gerçekleştirmektedir. Buna örnek olarak verebileceğimiz en basit durum faturalar ve basit bankacılık işlemleridir. Günümüzde birçok işimizi bilgisayar ortamında gerçekleştirdiğimizden dolayı bu teknolojik cihazların da belirli periyotlarla onarılması, bakıma sokulması ve tamir işlemi görmesi gerekmektedir. Zaman içerisinde yavaşlayan ve kasma yapan bilgisayarlarınız varsa ve şehir merkezine de uzak bir lokasyonda ikamet ediyorsanız uzaktan bilgisayar servisi sizin için biçilmiş bir kaftandır. Peki, nedir bu uzaktan bilgisayar servisi sizlere anlatmaya çalışalım.

 

Anahtar Kelimeler:

bilgisayarcı,pc tamircileri,bilgisayar tamircisi,bilgisayar teknik servis,bilgisayar teknik servisi,bilgisayar servisi,bilgisayar servis,bilgisayar tamiri,bilgisayar tamircileri,bilgisayar servisleri,Casper Servisi,IBM Servisi,bilgisayar firmaları,Exper Servisi,Fujitsu Siemens Servisi,Crea Servisi,civarında bilgisayarcılar,civarında evlere bilgisayar servisi,HP Servisi,Compaq Servisi,Toshiba Servisi,Sony Vaio Servisi,Acer Servisi,modem tamir,ttnet servisi,internet arıza tamiri,internet onarım,bilgisayar,bilgisayar tamir, KARTAL CEVİZLİ MAHALLESİ BİLGİSAYAR SERVİSİ  bilgisayar teknik servis,format servisi,bilgisayar arıza,bilgisayar format,Profesyonel bilgisayar servisi,Compaq bilgisayar Servisi,Toshiba bilgisayar Servisi,Sony Vaio bilgisayar Servisi,Acer bilgisayar Servisi,Benq Servisi,Lenovo Servisi,Packart Bell Servisi,Pro 2000 Servisi,bilgisayarcılar,Bilgisayar Onarımı,Bilgisayar Bakımı,Bilgisayar Format Servisi,Bilgisayar destek,bilgisayar teknik servisleri, KARTAL CEVİZLİ MAHALLESİ BİLGİSAYAR SERVİSİ  bilgisayar tamircileri,Bilgisayar Yedek Parça, KARTAL CEVİZLİ MAHALLESİ BİLGİSAYAR SERVİSİ  Notebook demiri,Laptop Servisi,Laptop tamiri,Compaq yetkili Servisi,Toshiba yetkili Servisi,Sony Vaio yetkili Servisi,Acer yetkili Servisi,HP yetkili Servisi,crea yetkili Servisi,ibm yetkili Servisi,asus yetkili Servisi,exper yetkili servisi,Lenovo yetkili Servisi,datron yetkili servisi,Packart Bell yetkili Servisi,Pro 2000 yetkili Servisi,escort servisi,Pc Servisi,Pc Servisleri,Pc tamir,pc tamircisi,Pc teknik Servis,Pc Onarımı Merkezi,Pc Bakımı,Pc Format Servisi,dell servisi,aidata servisi,daki Bilgisayar Firmaları,detron servisi,HP bilgisayar Servisi,format atma,istanbul bilgisayar tamircisi,istanbul  bilgisayarcı,civarında bilgisayar teknik servisleri,Lenovo Servisi,Notebook demiri,

Hayat Paylaşınca Güzel ;)