Bilgisayar Toplama

Bilgisayar Toplama

 

Günümüzde teknoloji marketlerinin ortaya çıkması ile birlikte bilgisayar sektörüde bu anlamda değişmektedir. Al ve çık mantığıyla satılan bilgisayarlarda maalesef bazen tüm ihtiyaçlarınızı bir arada bulamayabiliyorsunuz. Bilgisayar Toplama Mesela yaptığınız işe göre ram veya ekran kartının özellikleri farklı olabilmektedir. Ekran kartını yüksek alacağım diye diğer özelliklerinde yüksek olduğu bir bilgisayarı çok yükskek bir rakamdan almak kimsenin işine gelmeyeceğine eminiz. Bilgisayar Toplama Bundan 5-10 yıl önceye kadar toplama bilgisayarlar çok önemli bir yerdeyken birden bu marketlerin açılması ile toplama bilgisayar kavramı bir anda yok olmaya mahkum edilmiştir. Ama şu an bakıldığında bu tarz firmalarında bir biri ardına batmalarından anlaşılacağı üzere bilgisayar satışı bizim yaptığımız gibi gerek toplama gerek paket sistemler ile müşterilerinizin seçim yapma özgürlüğü verildiği zaman gerçek anlamda yapılmaktadır. Tabii ki toplama bilgisayar yapımı kolay bir iş değildir. Bilgisayar Toplama

Daha önceden de belirttiğimiz gibi sürekli gelişen teknoloji ile birlikte bilgisayar sekötürünede bir çok marka ve bununla birlikte bilgisayar bileşeni girmektedir. Bu bilgisayar bileşenleri arasında senkranizasyon çok önemli bir etkendir. Aynı zamanda ihtiyacınızın tam olarak belirlenmesi ve bu ihtiyaca yönelik bir toplama bilgisayar yapılması gerekmektedir. Bu sebeple bizden toplama bilgisayar isteyen müşterilerimizden tüm detayları istemekteyiz. Kullanacakları programdan tutun kullanacakları cihazlara kadar her detay önemlidir. Aksi taktirde toplatmış oldukları bilgisayardan verim alamayacaklardır.

 

Toplama bilgisayarda hedef belirlendikten sonra önce anakart ve işlemciden başlayarak toplama işlemine başlanır. Çünkü anakartın kapladığı yere ve işlemci gücüne göre bilgisayar kasası ve powersupply seçimi yapılır. Eğer büyük bir anakart seçmişseniz buna mini bir kasa haliyle uymayacaktır. Bilgisayar Toplama ile Anakart ile birlikte ekran kartı ve ram’e de karar verilir. Günümüzde grafik tasarım anlamında bir çok uygulama için kaliteli bir ekran kartına ihtiyaç duyulmaktadır. Bununlar birlikte bilgisayarın genel kullanımında performansı arttırmak için ram’de önemli bir etkendir. Bununla birlikte tüm bu çalışmaların hızlıca kaydedilebileceği bir depolama aracına yani harddiske ihtiyacınız bulunmaktadır. Günümüzde ender kullanımıda olsa dilerseniz kasanıza DVD RW ekletebilirsiniz. Gördüğünüz gibi istediğiniz gibi kasa içindeki malzemeler ile oynayarak bilgisayara alımında oldukça karlı çıkmaktasınız. Toplama bilgisayar bu yüzden asla yok olmayacaktır. Kasa içinde ekstra bir müzik işi ile uğraşmıyorsanız ses kartı onboard dediğimiz anakarta birleşik olarak gelecektir. Ethernet kartı usb girişleride aynı şekilde anakart üzerinde gelmektedir. Bunun yanı sıra bir erkana ihtiyacınız olacaktır. Bu ekran konusunda da yaptığınız işe göre veya keyfinize göre istediğiniz boyutta ve çözünürlükte monitör seçimi yapabilirsiniz. Bu tamamıyla size kalmış bir durumdur. Bilgisayar Toplama da Son olarak klavye ve Mouse sistemine sıra gelmektedir. Buda tamamıyla sizin kullanım amacınıza ve zevkinize göre değişmektedir. Eğer bir oyuncuysanız daha ergonomik olan oyuncu klavyesi ve Mouse ihtiyacınız olabilir. Ama bir muhasebeci iseniz çok daha uygun fiyatlı bir klavye Mouse işinizi görecektir.

 

Toplama bilgisayar genelde IT sektöründe görevli kişilerinde tercih ettiği bir seçimdir. Bilgisayar Toplama IT uzmanı bilgisayarın kullanacak personelin ihtiyacına en uygun bilgisayarı seçerek ve bunu en uygun fiyatla toplayarak firmasına avantaj sağlamış olacaktır. Aynı zamanda bir anakart veya diğer bileşenlerin hepsinin neredeyse bir benzeri olduğundan dolayı eğer olduki ihtiyacınız olan bilgisayarı uygun fiyata toplayamadınız muadil ürünlerle bunu başarabilirsiniz.  Toplama bilgisayarlar her zaman size bir seçim yapma şansı verecektir. Bu sebeple toplama bilgisayar satın alanlar bilir ki toplama bilgisayarın yerini asla hazır paket bilgisayarlar alamaz.

 

Bizlerde bilgisayar sektörünün eskilerinde birisi olarak her ne kadar sektöre ayak uydursakta  gönlümüzün bir tarafı her zaman toplama bilgisayardan yana gitmektedir. Bilgisayar Toplama sayesinde Bu sebeple asla toplama bilgisayar yapmaktan vazgeçmedik ve müşterilerimize mutlaka bu alternatifide sunmaktayız. Tabii ki her zaman olduğu gibi son söz müşterilerimize aittir. Onlar neye karar verirlerse biz o konuda sonuna kadar hizmete varız. Bizim amacımız sadece müşterilerimize alternatifler sunarak müşterilerimizin rahat olmalarını sağlamaktır.

 

Toplama bilgisayar ile ilgili bir çok müşterimizin aklına gelen ilk soru bu ürün bilgisayarların garantili olup olmadığıdır. Bu bilgisayarlarda diğer bilgisayarlar gibi aynı üreticinin ürünlerini kullandığı için aynı süre ile garanti kapsamındadır. Hatta bu anlamda şöyle bir avantajınızın olduğunuda söylemek isteriz mesela bilgisayarınızda dvd bozuldu ve bunu yaptırmak istiyorsunuz. Paket bir bilgisayar aldığınızda bu problemin çözülmesi için komple bilgisayarı servise göndermek zorundasınız . Bu sırada haliyle bilgisayarınızıda kullanamayacaksınız. Belki bu süre içinde dvd ile hiçbir işiniz olmayacak ama yinede bilgisayarınız yanınızda olmayacak. Toplama bilgisayarda ise sadece dvd’yi çıkartıp servise göndererek işlerinizi hiç engellemeden bilgisayarınızı kullanmaya devam edebileceksiniz. Toplama bilgisayarların bu ve benzeri bir çok avantajı bulunmaktadır. Ve yine söylüyoruz ki tüm bilgisayar bileşenleri garanti kapsamında olacağından dolayı kafanıza takılan herhangi bir şey olmasına gerek yoktur. Toplama bilgisayarlarda aynı zamanda yazılım lisansınıda oem alabildiğinizden dolayı istediğiniz işletim sistemini seçebilirsiniz. Bu ise kurumsal firmaların özellikle çok fazla talep ettiği bir konudur. Belki bir bilgisayar alırken bu tarz farkların bir anlamı olmayabilir ama yüzlerce bilgisayar satın alacak bir firma için en ufak bir fiyat farkının uçurumlar yaratacağından dolayı en karlı çözüm her zaman için toplama bilgisayarlar olacaktır.

 

Firmamız tabii ki sadece toplama bilgisayar satışı yapmamaktadır. Bunun yanı sıra Türkiye’nin önde gelen markalarının hazır pc’lerini , notebook, netbook, yazıcı vs bir çok bilgisayar ürününü bizde bulabilirsiniz. Üstelik bunlara en uygun fiyat ve ödeme koşulları ile sahip olabilirsiniz. Mecidiyeköyde yer alan firmamız ulaşımınızda oldukça kolay olduğundan dolayı her türlü ihtiyacınızda bizlere rahatlıkla ulaşabileceksiniz. Bilgisayar satışının yanı sıra firmamız bilgisayar servisi hizmetide vermektedir. Bilgisayar Toplama Her türlü bilgisayarın onarımını uzman teknik servis ekibi ile uygun fiyatla ve doğru bir şekilde yaparak sorununuzu çözmektedir. Gördüğünüz gibi firmamız bilgisayar konusunda aklınıza gelebilecek tüm konularda sizlere yardımcı olabilmektedir. Her türlü ihtiyacınızda bizlere bir telefon kadar yakın olduğunuzu bilmenizde fayda vardır. Uzman arkadaşlarımızın sizleri en doğru şekilde yönlendirerek sizlere yardımcı olacağından emin olabilirsiniz. İsterseniz bütçenize göre ikinci el ürünlerden de toplama bilgisayar çıkartabileceğimizi bilmenizde fayda var. Bizim amacımız elimizden geldiğince tüm müşterilerimize yardımcı olmak ve mümkün olduğunca bu memnuniyetten güç alarak daha ileriye gidebilmektir. Toplama bilgisayarınızı mağazamıza gelerek tasarlayabileceğiniz gibi telefon yoluylada rahatlıkla toparlayabilirsiniz. Türkiye’nin dört bir yanına satış ve servis hizmeti verdiğimizi rahatlıkla söyleyebiliriz.

Hayat Paylaşınca Güzel ;)