Bilgisayar Servisi

Bilgisayar Servisi Yanınızda
Bilgisayar Servisi Yanınızda

İyi Bir Bilgisayar Servisi Nasıl Olmalıdır ? 

Sürekli gelişen teknoloji ile birlikte bilgisayarlarda artık bizlerin ayrılmaz bir parçası olmaktadır. Bilgisayarların bu kadar gelişmesi ile birlikte haliyle zaman içinde bu bilgisayarlar dada arızalar baş gösterebilmektedir. Bu durumda öncelikle yapmanız gereken şey bilgisayar konusunda deneyimli bir bilgisayar servisinden yardım almak olmalıdır. Çok hassas olan bu cihazlar onarım sırasında işin ehli olmayan kişiler tarafından tamir ettirilmeye çalışılırsa şayet telefafisi olmayan problemler ile karşılaşabilirsiniz. Firmamız bu konuda alanında profesyonel ekip ve teçhizat ile sizlere bilgisayar servisi vermektedir. Özellikle Mecidiyeköy civarında bir bilgisayar servisine ihtiyacınız var ise hiç zaman kaybetmeden bizlere ulaşabilirsiniz. Bilgisayar servisi olarak bilgisayar tamirinin yanı sıra sizlere yeni bilgisayar veya diğer donanımları almanızda da yardımcı oluyoruz. Özellikle PC toplama konusunda isteklerinize en uygun konfigürasyonu hazırlayarak bilgisayarınızdan maksimum verimi almanızı sağlıyoruz.

 

Bilgisayar servisi olarak bilgisayarınız ile ilgili bir arıza söz konusu olduğunda öncelikle bizleri aramanızı rica ediyoruz. Gerek Bilgisayar sisteminde gerek ise diğer donanımlarda bir problem var ise öncelikle sizlere telefonda yardımcı olmaya çalışıyoruz. Bilgisayarlar teknolojik bir ürün olduğundan dolayı herkesin konuya tam anlamıyla vakıf olmasıda pek mümkün olmamaktadır. Bu sebeple aslında problem bile sayılmayacak küçük işlemler kullanıcılar için büyük problem sayılabilmektedir. Bu sebeple telefonda bu tarz sorunlara anında çözüm getirerek sizlerin mağduriyetini gidermeye çalışıyoruz. Bizim amacımız müşterilerimize her zaman elimizden geldiğince yardımcı olabilmek ve bu anlamda güvenebilecekleri bir bilgisayar servisi olabilmektir. Bu yüzden tüm çözümlerimizde şeffaf olmayı tercih ediyoruz. Bugünkü başarımızı da buna borçlu olduğumuzu söylemek isteriz.  Eğer bilgisayarınızdaki veya diğer donanımlar olan, yazıcı, tarayıcı vb ürünlerdeki problem telefon yoluyla halledilemeyecek bir sorun teşkil ediyorsa sizlerin ve sisteminizin durumuna göre ya mağazamıza davet ediyoruz veya sizleri yerinizde ziyaret ederek kısa bir süre içinde probleminizi gideriyoruz. Bu sebeple öncelikle telefon üzerinde problemin kaynağını iyi bir şekilde öğrenilmesi gerekmektedir. Bu şekilde sizleri ziyaret ettiğimizde ihtiyaç olabilecek yedek parça ile sorununuzu çok daha hızlı bir şekilde çözebiliyoruz.

Bilgisayar Hizmeti ve Servisi
Tüm Bilişim Sorunlarınızın Çözümü BilgisayarHizmeti.com ‘da

Her türlü bilgisayar ve bileşeni konusunda hizmet veren firmamız aynı zamanda tüm dağıtıcılar ile iş ortağı olduğundan dolayı çok hızlı bir şekilde ürün temini yapabilmektedir. Bilgisayarlar günümüzde hayatımıza bu kadar çok girmişken dakikaların bile çok ama çok önemli olduğunu biliyoruz. Biz tüm yapmış olduğumuz işlerde empati yapmaktayız. Özellikle iş yerlerinde kullanılan bilgisayarlar için gerekirse işlerinizin devamını sağlamak adına o anki stok durumumuzu göre geçici bilgisayar sistemleri bırakabilmekteyiz. Dediğimiz gibi sizlerin işlerinizi soluksuz devam ettirebilmeniz bizim için çok önemlidir. Bilgisayar yedek parçaları konusunda sektörün en iyi markaları ile çalışmaktayız. Bu sayede uzun süre problem yaşamanızı önlemekteyiz. Bilgisayar yedek parçaları konusunda , parçalar arasındaki uyumda çok önemlidir. Alanında uzman personelimiz sizlere en uygun parçaları tavsiye edeceğine emin olabilirsiniz.

7/24 Mobil Bilgisayar Servisi Hizmeti

7/24 Mobil Bilgisayar Servisi Hizmeti Her Zaman Yanınızda

Bilgisayar servisi olarak en sık karşılaştığımız problemlerin enerji problemleri gelmektedir. Genelde yüksek akım karşısında power supply dediğimiz bilgisayara güç veren parça yanabilmektedir. Bazen de akım buradan geçerek bilgisayarın diğer parçalarına da zarar verebilmektedir.  Bu sebeple bizler müşterilerimize yeni bilgisayar toplarken kasa ve güç kaynağına önem vermelerini tavsiye etmekteyiz. Ayrıca kullanım alanlarına göre UPS almalarını tavsiye etmekteyiz. Bu şekilde bilgisayar ve bileşenlerini çok uzun süre sağlıklı bir şekilde koruyabileceklerdir. Bunun dışında anakart dediğimiz tüm bilgisayar parçalarını üzerinde bulunduran parçada zaman zaman fan problemleri gösterebilmektedir. Bir süre sonra ister istemez bilgisayarlar bulundukları yerdeki tozdan etkilenerek pislenmektedir. Periyodik olarak pc için temizlik yapılmasında çok fayda olacaktır. Bu şekilde bilgisayarınızın devrelerini soğutmaya çalışan fan sağlıklı bir şekilde çalışacaktır. Eğer fan düzgün bir şekilde çalışmaz ise bir süre sonra işlemciniz de bundan etkilenebilir. Bu tarz arızlardan bir diğeride harddisk dediğimiz depolama alanında görülen arızalardır. Bizler müşterilerimize her zaman yedekli olarak çalışmalarını tavsiye etmekteyiz. Sonuç itibari ile depolama alanı dediğimiz cihazda bir çok sebepten dolayı arıza yapabilmektedir. Bu durumda eğer yedek almazsanız çok önemli bir çok veriniz bir anda yok olup gidebilir. Eminiz ki bunu hiçbir kimse istemeyecektir. Düşünün yıllarca dijital ortamda biriktirdiğiniz anılarınıza ait fotoğraflar bir kalemde yok olabilir. Evet depo ürünlerininde bir nebze tamiri mümkün olabilmektedir ama siz yinede bu işi şansa bırakmayarak external bir harddisk ile yedekleme yaparsanız başınızı ağrıtmamış olursunuz. Bilgisayar servisi dendiğinde tabiki sadece bilgisayar kasasının içindekilerden bahsetmiyoruz. Bilgisayarın içi kadar dışındada bir çok cihaz için servis vermekteyiz. Buna ekranlardan tutun yazıcılara kadar bilgisayar ile birlikte kullandığınız her türlü cihaz girmektedir. Bilgisayar servisimiz tabii ki notebook  servisi olarakta sizlere hizmet vermektedir. Günümüzde bilgisayar dendiğinde doğal olarak kullanımın büyük bir çoğunluğunu notebooklar almaktadır. Firmamız notebook servisi konusunda da daha önce dediğimiz gibi uzman personeli ile birlikte dikkatli bir şekilde hizmet vermektedir. Eskide pc dediğimiz kasadan oluşan bilgisayarlarda olası problemlerde son kullanıcılarda olaya müdahale edebiliyorlardı. Mesela bir ram değişimi yada power supply değişimini yapabilmekteydiler ama günümüzde bunu notebook üzerinde yapmaları neredeyse imkansızdır. Bir çok müşterimiz kendi imkanları ile notebooklarına müdahale etmek isterken notebooklarını kullanılmaz hale getirmişlerdir. Bilgisayar servisi olarak sizlere tavsiyemiz ne tür bilgisayar olursa olsun bir bilene bir yetkili servise danışmadan asla müdahale etmeyin. Bu sadece bilgisayarınızın değil sizlerin de zarar görmesine yol açabilir. Malın telafisi olur da canın telafisi maalesef olmaz.

Bilgisayar Servisi Personeli
Bilgisayar Servisi Personeli

Şimdiye kadar sizlere bilgisayar servisi olarak fiziki arızalardan sürekli bahsettik yalnız bilgisayar servisi sadece fiziki yani hardware problemlerin yanı sıra software dediğimiz yazılımsal problemlerlede ilgilenmektedir. Bazen fiziki olarak herşey yolunda gibi gözüksede yazılımsal ufak bir problem , çakışma vs. bilgisayarınızı kullanamamanıza sebep olabilir. Yazılımsal problemler sadece bilgisayarın içindeki bir problemler olmaktan yanı sıra bilgisayar ile beraber çalışan diğer parçaların yazılımlarında da olabilir. Bilgisayar servisi olarak sizlere gerek yazılımsal gerekse donanımsal olarak problem yaşamamanız için bilgisayar ve bileşenlerinizin periyodik olarak bakımını yaptırmanızı tavsiye ederiz. Bu şekilde olası problemler çok öncesinde tespit edilerek çözüme kavuşturulacaktır. Bu sayede sizlerde gereksiz bir sorun ile karşılaşmamış olacaksınız. Bilgisayar yazılım veya donanımı konusunda her türlü problemde bizleri rahatlıkla arayarak hizmet alabilirsiniz. Uzman personelimiz ile sizlere hizmet vermekten mutluluk duyacağız…

Hayat Paylaşınca Güzel ;)