Bilgisayar Hizmeti ve Tamiri Bilgisayar Hizmeti ve Tamiri

Bilgisayar Hizmeti ve Tamiri

Bilgisayar Hizmeti ve Tamiri

 

Bilgisayarlar gerek iş yerlerinde gerekse özel alanlarımızda çok  önemli bir yer teşkil etmektedir. Bu sebeple her hangi bir arızası durumunda hepimiz bir an önce tamir edilmesini istemekteyiz. Bilgisayar hizmeti ve tamiri konusunda uzman personeli ile hizmet vermekte olan firmamız her türlü bilgisayarın tamiri konusunda sizlere yerinde veya mağazamızda garantili hizmet vermektedir. Her firma bir şekilde bilgisayar hizmeti ve tamiri yapabilir belki ama önemli olan verilen hizmetin arkasında garanti verebilmektir. Biz bunu öncelikle personelimizin uzmanlığına sonrasında kullanmış olduğumuz yedek parçaların kalitesine göre rahatlıkla verebilmekteyiz. Bilgisayar hizmeti ve tamiri olarak sadece masaüstü bilgisayarlarda değil dizüztü bilgisayarlardada aynı şekilde hizmet verebilmekteyiz. Notebook tamiri konusunda da bizleri her türlü probleminizde arayabilirsiniz. Notebook ve pc tamiri konusunda çok uzun zamandır hizmet vermekte olan firmamıza danışmandan bu tamir olayına girişmemenizi tavsiye ederiz. Bizler her yaptığımız işte empati yapmayı seven bir firmayız. Arızanın durumuna göre gerekirse verilerinizi yedekleyebiliriz. Bizler sizler için ne iyi olacak ise onu sizler demeden yaparak vermiş olduğumuz bilgisayar hizmeti ve tamiri işinden memnun kalmanızı sağlamaya çalışmaktayız. Bizler her zaman kulaktan kulağa pazarlamanın en doğru ve en etkin pazarlama yöntemi olduğuna inanarak bu sebeple müşteri memnuniyetini hat safhada tutmaya çalışmaktayız.

 

Bilgisayar hizmeti ve tamiri dendiğinde bu kavram bir çok şeyi kapsamaktadır. Bilgisayar içindeki parçalar kadar bilgisyara dışındaki parçalar ve yazılımı da kapsamaktadır. İyi bir bilgisayar tamircisinin tüm bu konulara vakıf olması gerekmektedir ki olası problemde hızlı bir şekilde problemin kaynağı bulunsun ve çözüme ulaştırılsın. Aksi taktirde bırakın tamir yapmayı kaç yapayım derken göz çıkartan bir çok bilgisayar tamircisi ile karşılaşabilirsiniz. Bilgisayar hizmeti ve tamiri sadece teknik bilginin yanı sıra haliyle deneyimde istemektedir. Uzun yıllardan bu yana bilgisayar hizmeti ve tamiri yapan firmamız hergün onlarca farklı durum ile karşılaşarak çözüm getirdiğinden dolayı bu konuda oldukça deneyimlidir. Aynı zamanda bu deneyimine güvendiği için tüm yapmış olduğu bilgisayar hizmeti ve tamiri hizmetlerinde garanti vermektedir. Bu sayede müşterilerinden her zaman olumlu geri dönüşler almaktadır. Bu olumlu dönüşleri sürekli kılabilmek için firma olarak sürekli personelini eğitmekte ve bilgisayar hizmeti ve tamiri için gerekli olan teknolojik teçhizatı bünyesinde barındırmaktadır. Firmamız sizlere bu anlamda daha iyi hizmet verebilmek için hiçbir masraftan kaçınmamaktadır.

 

Bilgisayar hizmeti ve tamiri konusunda müşterilerin çok sık sordukları bir soruda parça tamirleri olmaktadır. Bilgisayar bileşenleri çok hassas bileşenlerden oluştuğu için bu parçaların bir çoğunun tamiri mümkün değildir. Yada şöyle dense daha doğru olur, bu bilgisayar parçalarının tamiri ancak üretici firmalar tarafından yapılabilmektedir. Bu sebeple herhangi bir bilgisayar parçası arıza yaptığı taktirde parçanın üretildiği yetkili servislere gönderilmektedir. Bunun karşılığında firma ürünü ya tamir eder ya yenisini gönderir yada ücret iadesi yapılmaktdır. Eğer ürünün üretimi durdurulmuş ve garanti kapsamında ise genelde para iadesi yapılmaktadır. Yalnız burada bilgisayar ve bileşenlerini nereden aldığınızda çok önemli bir unsur olmaktadır. Biz firma olarak satmış olduğumuz tüm ürünlere yasal garanti belgeleri ile birlikte garanti sürelerince hizmet vermekteyiz. Yalnız bunu maalesef sektörde herkesin yaptığını söyleyemeyiz. Bu durumda mağdur her zaman olduğu gibi müşterilerimiz olmaktadır. Bu sebeple sadece bilgisayar hizmeti ve tamiri konusunda değil, ihtiyacınız olan bir ürün ile ilgilide bizleri tercih etmenizi öneririz. Hem garantili hemde uygun fiyatla tüm bilgisayar bileşenlerimize alanında uzman satış temsilcelerimiz vasıtası ile sahip olabilirsiniz.

 

Gördüğünüz gibi bilgisayar hizmeti ve tamiri konusu hafife alınmayacak bir konudur. Özellikle ofis veya iş yerlerinizde kullandığınız büyük ölçekli bilgisayarlarda bu hassasiyet biraz daha artmaktadır. Bu tarz alanlarda bilgisayar hizmeti ve tamiri yapılırken mutlak surette yedek işlemleri alınmaktadır. Özellikle muhasebesel anlamda verilerin depolandığı bu cihazlarda en ufak bir problemde geri dönüşü olmayan yasal olarakta sıkıntı yaşatabilecek problemler ortaya çıkabilir. Çünkü bu tarz belgelerin belli bir süre arşivlenmesi ve saklanması gerekmektedir. Bilgisayar hizmeti ve tamiri genelde bilindiği üzere parça değişimi ile daha hızlı bir şekilde gerçekleştirilmedir. Bu sebepten dolayı bizlerde bilgisayar ile ilgili tüm bileşenlerin bir yedeklerini veya yedeklerin muadillerini elimizde bulundurarak müşterilerimizin mağduriyetini gidermekteyiz. Zamanın çok önemli olduğu günümüzde bizlerde yaptığımız işlerde hem doğru hem de zamanla yarışarak hizmet sunmaktayız. Bilgisayar ve notebook tamiri üzerine çok uzun yıllardan beri hizmet vermenin avantajını her yeni gelen müşterimiz daha iyi anlamaktadır. Mecidiyeköy bilgisayar tamircisi olarak bir çok müşterimiz bizleri telefonlarına kaydetmiş ve olası bir problemde bizlere hızlı bir şekilde ulaşarak sorunlarını loşa bir sürede çözdürmektedirler. Hatta bir çok müşterimizi düzenli olarak ziyaret ederek bilgisayarları ile ilgili çıkabilecek olası problemlere karşı onları koruyoruz. Bilgisayar hizmeti ve tamiri sadece fiziksel bir tamir olmadığını daha önce bildirmiştik. Sık sık çeşitli virüsler nedeniylede bilgisayarlar yazılımsal olarak tamire ihtiyaç duyabilmektedir. Bizler bu anlamda öncü firmalar ile iş ortaklığı yaparak bilgisayarlarınızı olası virüs saldırılarına karşıda korumaktayız. Aynı zamanda müşterilerimize tanımadıkları kişilerden gelen maillere ve dosyalara karşı dikkatli olmalarını ve mümkün mertebe bu dosyaları açmadan silmelerini öneriyoruz. Son zamanlarda herkesin duyduğu gibi bilgisayarlara saldıran kişiler dosyaları şifreleyerek şirketin ve dosyaların durumuna göre para talep etmekte ve maalesef para ödense dahi dosyalara bir daha ulaşım sağlanamamaktadır. Böyle bir durumda açıkçası yapacağınızda çok farklı çözüm bulunmamaktadır. Bilgisayarlarınızda mutlaka versiyonu güncellenmiş virüs programları bulundurmaya özen gösterin eğer böyle bir virüs programınız yok ise hiç vakit kaybetmeden bu anlamda bizden hizmet alabilirsiniz. Bu şekilde yazılımsal saldırıların yanı sıra usb ve benzeri cihazlarla yapılabilecek saldırılara karşı kendinizi korumuş olursunuz.

 

Bizler bilgisayar tamircisi olarak problemi çıkmadan önce engellemeye çalışmaktayız. Bu konuda sizleri aydınlatacak tüm bilgileri de sizlerle paylaşmaktan mutluluk duymaktayız. Bizim misyonumuza göre iyi bir bilgisayar tamircisi bu şekilde davranmalı ve her zaman için öncelikle müşterilerini korumaya çalışmalıdır. Biz firma olarak açıldığımız günden bu yana her zaman bu misyonda hareket etmeye çalıştık ve çalışmaya devam etmekteyiz.

 

Bilgisayar hizmeti ve tamiri konusu anlayacağınız üzere çok derin bir konudur. Bir bilgisayarın çalışmamasının sebebi yüzlerce neden olabilir. Bu sebeple eğer bilgisayarınız arızalanırsa hiç vakit kaybetmeden bizleri rahatlıkla arayabilirsiniz. Çok kısa sürede sorununuz çözüleceğine ve bundan sonraki tüm sıkıntılarınızda bizleri rahatlıkla arayabileceğinize emin olabilirsiniz. Her zaman dediğimiz gibi aynası iştir kişinin lafa bakılmaz bu sebeple bizleri rahatlıkla müşterilerimize sorabilir ve bu konuda rahat olabilirsiniz. Bizi tercih eden tüm müşterilerimize teşekkürü bir borç biliriz.

Hayat Paylaşınca Güzel ;)


Bir cevap yazın