Apple Macbook Air Tamiri Şişli Isınma sorunu

 

Apple Macbook Air Tamiri Şişli Isınma sorunu Hakkında Geniş Açıklama Yazısı

Apple Macbook Air Tamir Merkezi
Apple Macbook Tamir Merkezi

Apple Macbook Air Tamiri Şişli Isınma sorunu Sorununuzu çözmek için doğru adrestesiniz.Apple Sorunları Konusunda 10 Yıllık bir teknik destek tecrübesine sahibiz.

Apple Macbook Air , Apple Macbook Air , Apple Macbook Air,  Apple Macbook Pro, Mecidiyeköy Apple Macbook Air gibi Apple ürünlerinin tüm bakım ve onarım hizmetlerini servisimizde GARANTİLİ olarak tamir etmekteyiz.

  Apple Macbook Air Tamiri Şişli Isınma sorunu ile ilgili herşeyi Mecidiyeköy'de bulunan Apple Teknik Servisimizde çözüme kavuşturacağımızdan emin olabilirsiniz.

Apple MacBook Air MD761TU/B Anakart Tamiri – Anakart Değişimi

Apple MacBook Air MD761TU/B Notebook Anakartları üzerlerindeki binlerce devreden oluşmaktadır ve bu devreleri tamamlayan mosfedler, çipsetler, besleme üniteleri gibi elektronik parçalar bulunmaktadır.
Yüksek (dengesiz) voltaj , Notebook anakartlarına sıvı teması , oksitlenme , dış etkenler ve darbeler , aşırı ısınma gibi etkenler ile Laptoplarınıza anakart arızası vermektedir.

Özellikle anakartının daha öncesinde ehil olmayan kişiler tarafından tamir edilmeye çalışılması veya arızanın onarılamaz düzeyde gerçekleşmesi durumunda anakart değiştirilir. Bir diğer arıza ise Notebook şarj soketi arızasıdır. Bu arızanın %90 sebebi ise Notebook şarja takılı iken yan çevrilmesi, darbe almasıdır.
Yukarıda belirttiğim arızalar ile karşılaşılması durumunda Notebook tamiri bölümümüz ile irtibata geçerek arıza kaydı bırakmanız yeterli olacaktır.

Macbook Air Servisi
Macbook Air Servisi

En Çok Rastlanan Apple Laptop Sorunları

Apple MacBook AirKartı Tamiri – Ekran Kartı Değişimi

ekran kartı arızaları Sıklıkla aşırı ısınmadan kaynaklanmaktadır.
Sıcaklığın kaynağı  ya soğutucu fanların temizlenmemesi ve yahut Laptopların Koltuk ve kanepe gibi
eşyaların üzerlerinde kullanılmasından kaynaklanmaktadır. Laptop ekran kartı sorunuyla karşılaşmamak için belirli
aralıklarla  Notebooklarınızın soğutucularının bakımlarının yapılması lazımdır. Kullanımda rahatsız etmiyorsa 
Laptop altında soğutucu fanların kullanılması tavsiyemizdir.

  • Apple Arıza teşhisinin akabinde onaylamanız halinde onarım işlemi için Apple ekran kartı arızanız giderilir.
  • Apple MacBook Air  Ekran kartının onarılamaması durumda dolayısıyla hasar görmüş olması
    halinde ekran kartı değişimi sizin talebiniz halinde değişimi gerçekleştirilir.
Macbook Pro Servisi
Macbook Pro Servisi

Ekran Tamiri – Ekran Değişimi

  • Apple MacBook  LCD, Led veya Retina ekranlarında oluşan sorunun tespit edilmesinin hemen ardından size gerekli bilgiler verilerek onaylamanız  halinde tamir işlemi gerçekleştirilir.
  • Apple MacBook Air  Ekranın onarımı mümkün olmayan bir şekilde arızalanması halinde ise ekranın değişimi yapılır.

Mobil Bilgisayar ve Notebook Servisi ( Motor ve Araba ile yerinde servis )

Bilgisayar arızalarında karşılaşmış olduğumuz birçok yöntem ve teknikle tamirat aşamalarını sürekli olarak geliştirmekte olan ekibimiz artık yerinde bilgisayar hizmeti vermekte olup gereksiz vakit kayıpları yaşamanızın da önüne geçmektedir. Eski zamanlarda bilgisayarlarınız arıza yaptığında ve teknik arızalara müdahale edemediğiniz durumlarda bilgisayarlarınızı en yakın tamirciye götürmekte ve bu durum gereksiz vakit kayıpları yaşamanıza ve gereksiz bütçe ayırmanıza neden olmaktaydı. Ancak günümüzde bilgisayarhizmeti.com web sitemiz üzerinden arızanızla ilgili kayıt oluşturabilir ve bu kayıtta yerinde servis hizmeti almak istediğinizi belirtebilirsiniz. Motor ya da özel araçlarımızla bulunduğunuz ikamete geliyor ve bilgisayarınızda oluşan problemleri çok kısa süreler içerisinde ve cazip fiyat avantajlarıyla çözüme kavuşturuyoruz. Bilgisayarların genellikle en çok çıkardıkları problemlerin başında kasma diye tabir edilen yavaşlama ve donma problemleri gelmektedir. Zaman içerisinde kullanım ömrü uzayan bilgisayarlar bazı ağır program ve dosyalarla çalışırken kasma yapmakta olup bu durum iş veriminizi düşürmenize sebep olmaktadır.

Bilgisayarlarda Kasma ya da Donma Sorunları Neden Olur ve Çözümü Nedir?

Hallederiz kardeş isimli Youtube kanalımızda notebook servisi kapsamında paylaşmakta olduğumuz tadilat videolarında da görebileceğiniz gibi kasma ve donma problemleri bilgisayar kullanıcılarını en çok zora sokan problemlerin başında gelmektedir. Eğer siz de donma ve bilgisayarınızda yavaşlama problemleri ile boğuşuyorsanız öncelikle fan temizliğine ve bilgisayar kullanıldığı ortam sıcaklığına bakmanız gerekmektedir. Kullanmakta olduğunuz masaüstü ya da dizüstü bilgisayarların ortam sıcaklığı ne çok soğuk ne de çok sıcak olmalıdır. Oda sıcaklığında kullanılan ve temizliğine de dikkat ettiğiniz bilgisayarlarınızın periyodik olarak fan bakımını ve işlemci ve ekran kartının ısı yalıtımını güçlendirmesi için sürülen termal macunları yenileme işlemlerini yaptırdığınız takdirde bilgisayarınızda yaşanılabilecek olası yavaşlama problemlerinin de en iyi şekilde önüne geçmiş olacaksınız. Ayrıca bilgisayarlarınızın verimli kullanılabilmesi için çeşitli temizleme yazılımları ve antivirüs programlarını kullanmak da sizlere önemli derecede avantaj sağlayacaktır. Bilgisayarınızla en uyumlu hızlandırıcı ve temizleyici uygulamaları sizler için yerinde mobil bilgisayar servis hizmeti kapsamında evinize gelip kuruyoruz ve bilgisayarınızdan maksimum verim almanızı sağlıyoruz.

Hallederiz Kardeş Yotube Kanalında binlerce takipçimiz ile yolumuza devam ediyoruz.

Apple Macbook Air Tamiri Şişli Isınma sorunu için bizi aramayı sakın unutmayın.Yerimiz Şişli-Mecidiyeköyde'dir Uzaktan Yardım ve Mobil hizmetimiz Mevcuttur. Adres bilgileri Aşağıdadır.

Adres:

Şehit Er Cihan Namlı cad. Şimşek İş Hanı No:22 Mecidiyeköy – İstanbul

E-Posta
info@bilgisayarhizmeti.com

Tel – WhatsApp
(0538) 416 09 18

]

Hayat Paylaşınca Güzel ;)