Apple Hackintosh Kurulumu

Apple bilgisayar almak için bütçeniz elverişli olmayabilir, Endişelenmeyin sizler için Apple PC yani Hackintosh Bilgisayar oluşturabiliriz.

Performans dan ödün vermeden gerçek Apple bilgisayar performansında ve stabilitesinde oluşturabileceğimiz Apple Hackintosh Bilgisayar’lar sayesinde hem çok düşük maliyetli hemde çok hızlı ve güncel bir bilgisayar kullanabilirsiniz.

Apple Hackintosh Kurulumu

Bunlar için ne mi yapıyoruz önce sizinle birlikte bütçe belirliyoruz ve daha sonra belirlediğimiz bütçe doğrultusunda bir Sistem Grafiği çıkarıyoruz sizden zaman talep edip Hackintosh Bilgisayar’ı oluşturup testlere tabi tutuyoruz. Testten başarı ile geçtiği taktir de Hackintosh Bilgisayar’ı size teslim ediyoruz.

Normalde bir Apple bilgisayar almak istediğimiz zaman ödediğimiz servetin farkında bile değiliz ama bunları ya sizlere çok daha az maliyete aynı işletim sistemi ile sunsak nasıl olabileceğini hiç düşündünüz mü ?

Apple Hackintosh Kurulumu

İşte biz bunların üstesinden gelerek sizlere bu teknolojiyi uygun fiyata sunabiliyoruz yukarıda yapmış olduğumuz açıklamamızda da öğrendiğiniz gibi bu işleri yapabilmek zor değil ama kolay da değil işi her zaman ehli ne devretmeniz gerekmektedir.

Apple Hackintosh Kurulumu

Grafik tasarımı isteyen Apple müşterilerimiz için yüksek ekran kartı boyutlu bir sistem oluşturup kullanacağı programlarda kolaylık sağlaması için El Capitan, Yosemite Apple sürümleri kullanmaktayız. Bu sürümler sayesinde stabilizasyon u hem daha iyi olmuş oluyor hem de çalışma veriminiz daha da çok artmış oluyor işte bunlardan eksik kalmamanız için bu sistemleri sizler için oluşturuyoruz. Ama grafik tasarımı değil de yalnızca çalışma için bir hackintosh sistem isteyen müşterilerimiz olur ise bu fiyat çok daha aşağıya düşüp performans ı aynı kalmaktadır çünkü içerisinde kullanacağımız ekran kartı ihtiyacımız fazlası olacağı için sizlere uygun olan fiyat performans ürünlerini tercih edip sistemlerimize dahil ediyoruz.

Apple Hackintosh Kurulumu

Bu işlemler sonucunda ödemiş olduğunuz para nın ve almış olduğunuz ürünün performansından memnun kalacağınıza garanti verebiliyoruz. Sistemi kendiniz alıp test edip evet olmuş diyebilmeniz için şirketimiz de sizler için çay, kahve servisi yapar iken aynı zamanda işleriniz için danışmanlık yapmaktayız.

İyi teknolojili günler dileriz.

 

Bilgisayarsız kalmayın, Bizi arayın…

 

Bilgisayar Hizmeti ve Servisi Hackintosh Bilgisayar

 

Hayat Paylaşınca Güzel ;)